örgü hakkında

 

Şapka Örme

Sonbahar ve kış - biz saç ve soğuk çok başını korumak için ne aşağı koymak gerekir yansıtacak bir zaman? En çok ısı onu geçer - Ayrıca baş sıcak eğer, sonra dondurma çok daha az olacağını biliyorum. Yeni sonbahar-kış 2010-2011 moda tasarımcıları tüm hava ve stil için şapka büyük bir seçki sunuyor. Örme kapaklar.

Bu sezon, Salı kapaklar örme Ancak, daha önceki sezonlarda, moda vardır. Bu, hassas bir sıcak şapka hesaplanır ve renkli örgü kap. Özellikle moda olan Örme cap el örgüsü simülasyonu.  Earflaps ile Şapka.  Şapka-ushanok olmadan bir kış hayal etmek zor. Bu kapaklar mükemmel dondurucu soğuktan kulak ve kafa korur.  Yeni sezonda bu tür kapaklar tekrar alakalı.

Kendi üretimi için doğal ve suni kürk olarak kullanılır.  Kürk şapka.  Kürk, yeni sonbahar-kış 2010-2011, en moda malzeme. Yani moda kürk hayran dikkat ve şapka ödenmez.  Hacimli kürk bere, şapka. Ya da küçük, dar kafa ve kulaklarını kapatarak.  Bir şapka.

Hat - kadın bir çekicilik veriyor en şık şapka. Doğal olarak yeni sezon, moda bu Headdress, katılımsız sol değildir. Örme Şapka ÖrmeHaberler - Mary Kalos tarzında geniş kenarlı şapkalar. Deep - erkek gibi şeklinde.

Ya da daha özgün: tencere veya silindir.  Özellikle LadyOk için Alain Sazonov. Malzemeler ladyok.ru

hassas, bere, şapka, örgü