örgü hakkında

 

Bayan örme şapka

Seçerek Kadın örme şapkalar, yararlı ipuçları. Şapka Örme - Bu çok moda bir heves daha bir zorunluluktur bir aksesuardır. Rus sert kışlar sadece başka seçenek bırakmayın, ama aynı zamanda çok şık ve kadınsı görünmek istiyorum. Şimdi moda endüstrisi hepimizi şekil ve renklerin geniş yelpazesi sunmaktadır.

Rhinestones, pul, kurdele veya diğer dekoratif öğelerle süslenmiş tabii Mevcut büyük ve küçük harf, klasik, spor, romantizm ve, flört,. Bu keçe veya eski hacmi Örme çok büyük örgü Ponpon olan veya olmayan kenar şapka taşkın ile sweatshirt alınabilir. Bir şapka olarak ve aynı zamanda giyilebilir moda arka kapak tüp seksenli itibaren.

Kadın örme şapka şapkaGiderek, size ayak kap ve depolama kapağı kapatılır rengi görebiliyor dünya podyumları. Özellikle ilgili şapka ve uzun tüylü kürk broadtail. Bu tür malzemeden yapılmış earflaps ile Şapka, inanılmaz şık ve etkili görünüyor, ayrıca en çok kadın vardır. Moda peşinde, görünüm türü de kap sadece stilinize uymayan gerektiğini unutmayın, ama yok.

Oran dikkate değer taşımaktadır. Zayıf, düşük kızlar büyük, hantal başlık kaçınmalı ve yıpranmış küçük, dar kap sadece büyük özellikleri ile tombul kız kontrendikedir. Bu durumda, size yaka ile büyük kap çiftleşme dikkat, ancak yer almak değil, hantal başlık sizin lehinize oynamak pek mümkün değildir.

Keskin alın kapağını küçük kapaklar uygun özelliklerin yanı sıra şapka net geometrik şekillerle dar bir yüz sahipleri. Geniş kızlar, belirgin elmacık kemikleri ile, kapaklar kulak kapakları ve şapka asimetrik sürümleri dikkat etmelidir. Ancak sahipleri bir oval yüz çeşitli modellerinin geniş bir seçim var var, hemen hemen her şeyi uyacaktır. Kaynaklara dayalı nvmag.ru

Related Posts:
  1. örgü şeması, örgü
  2. şeması

bere, bere, şapka, örgü