örgü hakkında

 

Örgü şapka ve yutmak

Bir kere öğrenmek nasıl iğne ve kanca kaldırabilecek kadar emin, tam emer ve örgü kapaklar uzağa taşır. Neden şapka, büyük ve orada bir şey yok dökme güç ve güven, ve küçük şapka bilgi yeterli çünkü. Başarısız gelişmeler, her zaman hızlı bir bandaj favori örneğine erime ya da olamaz Özellikle.

Şapka Örme kendi üretim yöntemi hemen bölünmüş kapaklar değer konuşmacı. Sonuçta, kalın, kış bağlamak için bir anlam ifade etmiyor cap kanca. Bu yepyeni bir gardrop öğeleri ödül için kalın konuşmacı ve bir akşam almaktır çok daha kolay ve daha mantıklıdır. Tersine, bir çapkın yaz şapka ile ilişkilendirmek istiyorsanız delikli dantel, o zaman iş için bir kanca olarak, konuşmacı muzdarip aptalca olur ve icat edildi.

Bu nedenle kış örgü şapkalar için bu herhangi bir insanın üzerine titreyen bir anne için öncelikli bir görevdir. Yukarıda da belirtildiği gibi Şapka tığ, moda yaz cap rengarenk çiçekler, bir kanca yapmak en iyisidir. Yanı sıra tankı başında, ceket ve eşarplar, cap biz hava, ışık ve sıcak değil almak bu şekilde yaratmıştır. Hatta sıcak, herhangi bir hava giyilebilir. Bir ağ diyagramları crochet şapkalar kolay bulun.

Her durumda yerinde veya online olarak, tavsiye vermek ve düzeni her şeyi göstermek, fikirlerinizi ilgili herhangi bir tavsiye paylaşmaya hazırız. Ama herhangi bir şapka çocukların kafaları iyi bakın. Büyükanneleri ve anneler başlar Örme çocuk şapkaları bebek doğduğu zaman doğum öncesi, akraba yakın göstermek için bir şey vardı.

Bu doğru kapağı tekrar tekrar çocuk başkanlarının cazibesini vurgulamak mümkün olacak bağlı. Düzenleri örgü jant kapakları bile kendi deneyimli Örgü zihninde üretilebilir. Eğer döngü prensibi anlamak sayma ve tahmini bazı bilgiye sahip, bu davranış ve iplik örme farklı özelliklerinin bilinmesi, kendiniz oluşturmak ve bir model şapka tasarımı olasıdır. Malzemeler tvoiotdyh.ru

örgü, tığ diyagramları, örgü şapkalar, şapka