örgü hakkında

 

Örgü şapka şık bir şapka ile başlar

Kendinizi birkaç basit şeyler ve tığ işi bağlanmayı deneyin. Basit ve şık bir bere ile başlayalım. Bu № 4 ve yün iplik kanca gerekir. Örgü sc olabilir, ancak bir viskoz bir rahatlama (yani, önceki satırın yarım döngü altında takılı kanca) oluşur. Hava döngü Yani örme zincir (uzunluk istenen boyutuna göre değişir).

Birinci ve ikinci seri sc oluşur. Ikinci sırada provyazyvayut üç polustolbika sonunda.  3. sıra: sonra 3 polustolbika ve arka duvar örme sc. Görüntü ilk satırdan tekrarlanır.  Bıçak genişliği değişmez emin olun. 70 cm bağlayarak, pigtails kısa kenarları tuval bağlayın.

15-20 cm oborvite iplik ölçüldüğünde, prosunte iğne "kuyruk" kalan ve polustolbikami biter bıçağın diğer tarafı, çekin.  Bu bere üst olacak. Karşı kenar bağlar birden fazla (en iyi - 5) satır sc eşit satırdan satıra daralma. Hazır alır!

Bu basit bir yöntem öğrenmek, bu onun görevi karmaşık mümkündür ve bir sarmal içinde birkaç çiçek örme.  Şimdi şapka yaka örgü ile bağlanmayı deneyin.  Bu ürün, çocuklar ve yetişkinler gibi mükemmel. Şapka şık bir kapak kanca ile başlayan Örgüilk kez çocuğun kafasına sayacaktır için. 11 döngü konuşmacı yazın, sonra örgü 31 cm jartiyer viskoz (yüz döngüler tüm rütbeleri).

Bu yaka olacak, o renkli çizgili veya bazı ilginç desen. yaka ile ilişkili bıçak uzun kenarında 52 menteşeleri arama bitmiş ve önümüzdeki 5 inç olarak Örgü şöyle yapılabilir: K1 ve 3 ters örgü. Sonra çok 4 satır var ve içinde örgü 2 ters örgü sağdan. Sonuç olarak, konuşmacı 39 sts kalmalıdır.

Döngü azaltılması dört dizi sonra tekrar aynı şekilde tekrarlanmalıdır. 26 döngüler için kalır. Dört azaltma başka bir dizi tekrarlanmalıdır.  Son 13 döngüler St st (4 satır) içinde, sonra iğne bunları toplamak ve ürün bağlayın dikmek.

Bunu giyebilir! Malzemeler vayjem.com

kanca, yo, elbise, yo, desen alır