örgü hakkında

 

Örgü kış şapkalar

Bugün örme şapkalar moda zirvesinde olan kış. Çeşitli modeller vardır. Ama bazı gereksinimler vardır. En önemli şey örme kış kapaklar doğal malzemeler, yün olduğu en iyi inşa edilecektir olmasıdır.     Yine moda örme kış şapka kanca kalır. Telif hakkı alımı ve kullanımı için herhangi bir değişiklik olabilir.

Bu nedenle, ellerinizi kullanarak örme kış cap Kendi bireysellik vurgulamak ve benzersiz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Hepimiz bu çeşitli yardım ve elleriyle kış şapkalar örgü kısa bir ders oluşturmak için çalışacağız. Ayrıca burada hazır örme kış şapka fabrikaları üretim seçiminde pratik tavsiyeler bulacaksınız. tiftik yünü, koyun ya da tiftik olmayan alerjik özellikleri yaptı.

Son nokta için dikkatli yaklaşmak gerekir. Onun tedavi öncesi kimse olmadan doğal yün örme kış şapkalar istediği gerçeği.     Renk biz istiyoruz ki değil. Eğer mağaza raflarında yün skeins göndermeden önce Yani, iplik üreticileri boyalı ve farklı renklerde kimyasal kompozisyonları yardımı ile ağartılmış.

Son olarak, kafa derisi ve dermatit tahriş edebilir çorap sürecinde. Bu yumuşak, doğal pamuk iç astar üzerine bir kap donatılması, bu tehlikeyi önleyebilirsiniz. Bu malzeme mükemmel ter emer ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Ilişki için kış şapka Tığ biraz zaman ve sabır gerekir. Bu süreçte en önemli şey, uygun bir desen ve iplik seçimdir.

Gibi faktörler aynı zamanda ödemek dikkat At: kapalı modeller için stil tercih seçim. Eğer kışın şapka tığ örgü modeli başlamadan önce, örnek kişi ve döngü sayısını hesaplamak lütfen. Tığ işi kış şapkalar genellikle kesintisiz bir biçimde örme. Bu daha sonra kapak ve dikiş gerekli değildir anlamına gelir.

Eğer örgü kışlık şapka planları kendi beceri düzeyi rehberlik halinde. Hemen önce veya kanca. Kış Örgü tığ işi şapkaBaşlamak için, denemek örgü iğne aldı, bugün bile, karmaşık örgü bağlantı denemeyin diş eti küçük bir kap kravat.     Bu model için alternatif ön ve ters örgü STS oldukça çok sayıda. Örneğin, iki ön ve iki ters örgü döngüler.

Kış şapkalar örgü günün soğuk bir süre beklentisiyle bir küçük ev iş haline nasıl söyleyin ister misiniz? Gizli oldukça basit.     Gerekli: şerit veya kordon ile nakış dantel teknikleri öğrenmek kolay. Şapka örgü üzerinde 1 günde ortalama alır. Piyasadaki değeri 500 ruble (yüzey kalitesine bağlı olarak) kadar gidebilirsiniz. Peki, iş oluşturulamaz.

Fakat kendisi ve aile bağlarının konuşmacı basit kış şapka her onurlu kadın gerekir. Tığ işi şapka kış aile bütçesine kurtarmak için sadece bir yol değildir. Birçok kadın için yaşam için hobi, tutku bir türüdür. Gibi bazı özel ilgiden dolayı kış şapka örme.     Bu dersler boş zaman süslüyor emin olmak için ne gerekir?

Anlamaya çalışın: moda dergileri örgü üzerinde, bir örme kışlık şapka düzeni var bulunabilir gerekirse. Ne bu yıl şapka bayanlar kış moda örme? beyzbol kapaklar, örme tığ, doğrudan kap. Kızlar için kışlık şapka, sadece giysi olmamalıdır. Bu o görüntü vurguladı hangi onu bir aksesuardır.     Bu nedenle, örme şapka en iyi seçenektir.

Vestiyer kız örme kış şapkalar nispeten düşük maliyet nedeniyle çok olabilir. Ve bu elbise günlük hazırlanmasında kesin bir artıdır. Malzemeler ukuzi.ru

örgü, örgü, tığ, tığ, şapka, kanca