örgü hakkında

 

Örme sıcak şapka

Biz dikkatinizi çekmek istiyorum örgü yılan büküm bir model ile sıcak bir şapka. Şapka sıcak şapka ÖrmeBu yılın Ocak ayında geçen kış, şiddetli donlarından geldiğinde, her zamanki şapkalar sadece dondurma bizi kurtarmak değildi. Biz örme kendinizi sıcak bir şapka ile akraba ve arkadaşlarının isteği vardı. Seçenekleri iplik ve desen bazı teftiş ettikten sonra, bunu çift örgü daha uygun karar verdi.

Bu başlık onun için bir nimet olacak, bunun içinde yıpranmış olabilir, sadece rahat değil aynı zamanda pratik değildir.  Ona bir kar tanesi teklif ile o model istediği oğlu sorulduğunda, bu o modelin daha erkeksi versiyon istediğini yanıtladı ....  MC: Debbie Bliss Donegal Lüks Tweed, renk 36 008 (yeşil tüvit) 1 çile  CC: Teva Durham Moss tarafından 1 yumak Döngü D Loop, 8 renk (siyah)

Sensör: 1 "= 3.5 dikiş  Küçük: Uyar başkanları 19 "-20", şablon özelleştirmek, o (resme bakın) gereklidir  Büyük: Uyar başkanları 21 "-23", şablon özelleştirmek, yapmanız gerekir  24 "yuvarlak iğneler, boyut 7 veya size 7 çift noktası iğneler        El sanatları, ev yapımı, takı, çocuk el sanatları: - Pan-Ac samodelok sitesinin site site tüm ellerinde ile yapabileceğiniz bir.

Kendim olun ve bu eğlenceli ellerini olsun. Kaynaklara dayalı www.pan-as.ru

Related Posts:
  1. patik tığ işi kravat nasıl?
  2. Yo

desen, şapka, örgü