örgü hakkında

 

Örme şapkalar çok nadir bulunmaktadır

Kadınsı aynı zamanda çok sıradışı ve popüler bir kış örgü kapaklar vardır. Bu, alt ve örme ayrı ayrı dekor ve güzellik için kahkaha çiçeği bağlama, kürklü şapkalar, örgü ve kroşe taç yapmak örme çok zarif ve şık örme şapka ve tığ işi olduğunu. Sadece çok sıcak kış şapka örme, ama aynı zamanda mal sahibi yapar.

Siz pembe iplik 150 gram (250 m/100g), konuşmacı 4, uzun döngüler kürk örgü modeli gibi daha kanca 3 ihtiyaç okuyun     Zincir kanca hava döngü böylece çit sarmaşığı kravat örme. Daha sonra kolonların bir dizi örme yo, iki sütun, her döngünün vyvyazyvaya yo. size tombul gündüzsefası yapmak istiyorsanız, aynı prensip üzerinde çok sayıda ilişkilendirebilirsiniz. Iğne üzerinde döngü hesaplanan miktar çevirin.

Bazı kürk şapka ilişkilendirmek istiyor musunuz. 4 santimetre azaltmadan Örgü desen kürk, sonra azalmaya başlar. Azalma takoz gidiyordu ki, onlara döngü aşağıdaki dizi birlikte her provyazyvaya 8 ve 9 döngüler götürmek.     Üst altı döngüleri konu çekin.

Bir dikiş diker. Şimdi bir taç tığ sc kravat, vyvyazav kürk daire kenarında döngüler. Üç hava döngü taç kravat kemer altı.     Ayrı bağlamak ve kahkaha çiçeği dikmek. Malzemeler vyazanie-shapok.net

yo, şapka, kanca, yo