örgü hakkında

 

Örgü kap

Dizi iki yönde çalışan kapaklar ve diğer ürünler, biz ilk ve son sütun kelepçe gerekir. Örgü şapka döngübunu yapar. Kanca bir döngü ilk sütun ilgili yerine, zincir döngünün son sütununda tanıtıldı ve pried iş, ben bir iş parçacığı kokusu, dize ve loop-bulma kez kanca (polustolbik) üzerinde schuyusya. Arasında döngü aracılığıyla sürüklenir ile

Başlatın örgü zincirinin halkası yerine, kanca zincirinin ilk halkası girmiş ve polustolbik gerçekleştirin.  Bazen, yerine çalışma ring iplik yapılmış halkalı bir zincir ile.  Ipliğin Bu amaçla sol elinde saat yönünün tersine hareket işaret parmağı yerleştirilir, bir yüzük var ki. 2 cm serbest sonunda uzun bobin ile çalışan bir iş parçacığı dayanmaktadır.

Bir iş parçacığı sonunda halka ve bir kanca girerek bazı döngüler yerine ilk sütun ve sütun örme sonra, kendisini bir döngü bu konu çalışma poddevayut kanca tanıtan halkanın içine sol elinde örgü iplik parmak basmak ve sürükledi. Tüm bar iplik sıkılır sonu bağlandığında, halka istediğiniz boyuta indirgenir.

Genellikle model ayrı parçalar (dantel şapka) veya çiçek bir daire kare (dantel, çanta, eşarp, vb) olarak oluşur.  Bileşik (SMY kapanması) motifler bunu. İlk örgü motifi ve tüm ilk dizesi sonlandırılır. Güdünün Vyvyazyvaya ikinci son satırı, ilk güdünün son satırı ile kapatır.

Sütun bağlama, bunu, ya da zincir motifi ikinci döngü bölmek için, kanca döngü ve döngü yukarıdan aşağıya doğru çubuğu veya ilk motif bir zincir altında tanıtıldı kaldırılır.  O zaman sadece kendiniz için sütun aracılığıyla bir zincir veya döngü altında döngü yanlısı taskivayut o kancasını ve döngü veya sütunların ikinci sırada örgü devam poddevayut. Malzemeler www.uzelok.in

döngü, desen, kanca ve örgü