örgü hakkında

 

Kalın bir yarı yün iplik örme şapkalar konuşmacı

Bu resimleri gösterildiği Caps, kalın yarı yün iplik ile ilişkili bulunmuştur. Iplik herhangi bir üretici Fit. Kalın yarı yün iplik şapka şapka konuşmacı ÖrgüAna: 100 gram makara iplik 100-150 m olmalıdır. Örneğin, iplik Semenovskaya "Arina" (123 m/100 g) uygun olacaktır.  Kalın bir konuşmacı 6 atın.  Uzun cap , beş konuşmacı tarafından örme herhangi onurlu çorap veya çorap, gibi. Biz yavaş yavaş taç doğru hareket eden, kenardan başlayın.   İki konuşmacı işe yaklaşık 60 döngüler *.

Bu kafa ortalama çevresidir ~ 55 cm  Cap ilgili konuşmacı  Çok uzanıyor iyi, ama tadı döngüler birkaç ekleme / çıkarma yapabilirsiniz.  * Eğer ince bir iplik ile örme şapka karar ve ince konuşmacı varsa - buna göre arttırmak için gerekli döngü sayısı. Bazen kendi başının bazı iplik döngü gerekli sayıda almak için birkaç deneme yapmanız gerekir.

Örgü üst denemek - sığmayan - çözülür.  Aranan döngü halka bağlayan dört konuşmacı arasında dağıtılmalıdır.  Beşinci kol - çalışır. Yerde dönmüyor, her zamanki tuval saten ön olarak etrafında Örgü.   Bir süre sonra ürününüzü bir kap gibi daha fazla olduğunu fark ederken. Fikrinizi örgü değiştirmek

ise  uzunluğu 30 cm civarındadır kadar Örgü - karar sıkıca eğer uzun kap, burada tamamlanabilir  Bu genellikle yeterlidir.  Içlerinden döngü veya üst streç Kapanış ve dışarı içinde iplik kuyruk düğüm çeker.  Güçlendirilmesi, geri gelir ve kapak hazır değil.

Bunu takabilirsiniz. Malzemeler cmapywka.ru

döngü, bir şapka, örgü iğne