örgü hakkında

 

Oyuncak Örme

Örme oyuncaklar örgüGünümüzde çok popüler örgü tığ işi oyuncak haline gelmiştir. Ve nasıl tutku denir gelir ve gibi tığ işi oyuncaklar? Küçük tığ işi amigurumi oyuncak "yumuşak oyuncak" "" örgü "ve" nuigurumi iki Japonca kelime "ami" adını alır. Şimdi minyatür tığ işi canlılar için moda Japonya'nın yükselen güneşin kara bize geldiği belli oldu.

Ve sadece moda değil "amigurumi" adlı bir "hastalık". Amigurumi genellikle bebek ya da hayvan görüntüsü ile minyatür bir oyuncak vardır. İlk olarak, boyut. Onlar, ikinci oranlarda palmiye yerleştirilir ve olmalıdır. Bu büyük baş ve küçük bacaklar (veya hiç) ve üçüncü olarak, duygularla özel bir tığ işi oyuncaklar. Oyuncaklar, tığ, gözler, burun ve gülümseyerek, "canlı" olması gerekir.

Ilgi çok üzerinde bir namlu çünkü örgü hayvanlar, dördüncü örme şekilde animasyonlu ve olmalıdır. Amigurumi sorunsuz ve örme yuvarlak olmalıdır. Hem çocuklar ve yetişkinler için sevgi ve büyük sempati yansıtılır tığ işi İnsanı, kendi ev süslemeleri, çanta ve anahtarlar araba yerleştirilir için takılar olarak kullanılmaktadır.

Daha üzücü sebepsiz Doğum günü, yılbaşı, düğün ya da sadece en iyi el yapımı hediye oluşturun. El yapımı oyuncaklar pozitif duygular, pozitif duygular ve iyi bir ruh hali bir fırtına getirecektir. Ve kendinizi hiç örgü oyuncaklar çalıştık? Eğer amigurumi bağlamak istiyorsanız, yeni bir evcil hayvan için daha sonra bir örme oyuncak için sitemize göz, ve. Kaynaklara dayalı knittoy.ru

Related Posts:
  1. Rib örgü

oyuncak, örgü