örgü hakkında

 

Toplu oyuncak örme

O oyuncak özellikle "çocuk" hediye Kim demiş? Çocukların sadece oyuncak hediye vermek ve almak aşk büyüdü. Özellikle, oyuncaklar elle bağlı iseniz, kesinlikle eşsiz ve özeldir. Toplu örgü oyuncak dokunmak çok hoş, rahat ev gibi, bu az sayıda insan kayıtsız vardır.     Ve hiç bir arkadaşınıza hediye veya ihale sevgili çocuğu olarak tasarlanmıştır kim olursa olsun.

Bu arada, yumuşak örgü el yapımı oyuncaklar çevre dostu malzemelerden yapılmış ve bu nedenle de küçük çocuklar zarar vermez. Ayrıca, bu oyuncaklar için onlara bakmak için çok kolay yıkanabilir ve her zamanki tığ işi veya hassas ürünler olarak kurutulur. Ve bunu yapmak için sık sık gerekli oyuncak olarak çekici bir görünüm kaybetmezsiniz. Örme oyuncaklar mükemmel bir Noel hediyesi olarak hizmet verebilir.

Önümüzdeki yıl simgeleyen bir komik hayvan figürleri şeklinde bir oyuncak için yeterlidir. Peki, oyuncak bir "marka" de büyük bir kurumsal hediye personel renk, iş arkadaşları, iş ortakları ve potansiyel müşterileri yapılırsa. Ayrıca, her bireyin kendini parlak ve özgün bir birey, kabul unutmayın.

Bu sadece tekrar ihsan eşsizliğini vurgulamak tek bir kopyası var orijinal örgü oyuncak gibi bir özel hediyeler.     Bu arada, oyuncak örme ve hatta oldukça güzel iç detay ve iç hediye rolü mükemmel performans. Yastıklar, vazolar ve dantel peçete aynı tip her zaman çok sıkıcı!

Bir adam tie-"kelebek" ile tamamen orijinal örgü tavşan verin ve nasıl "tune up" bu tavşan süslüyor olacak daha rahat oda olacak göreceksiniz. Inanılmaz renkli dantelli kaplanları tipik "kaplan" renkli bir üçlü ancak herhangi bir gözlemci bir gülümseme neden olmaz, ancak egzotik iç oda ve güneş ışığı biraz ekler değil.

Ne zaman rasta ile örme maymun, çiçek kadar iyi huylu eğlenceli uhmylochka ve orijinal, bu oyuncak herhangi bir insanın yüzünde haki şort. En sevdiği kanepede onu kollarına yatmak, sonunda ellerini, kucaklamak, ve çekmek için dayanılmaz bir arzu tetikleyen dokunmadan bir ağızlık ile köpek Örme. Saçma bir akıllı sıçan elbise hayranlık telkari tekniği neden olabilir.

Pembe-mor çiçek ile beyaz bir fare kesinlikle verdi kime kişi için heyecan uyandırmak olacaktır. Hayatta kemirgen kadar iyi olmasa bile. Genel olarak insanlara bahşettiği varsa Eh, örgü oyuncak şeklinde bile kemirgenler tolere edemeyen, sonra onu harika kedi vermek, "İngiliz" aristokratik renk.

Kedi bile ayak parlak balık örme altında sıkışmış şeklinde şemsiye veya kendi gıdası "ile donatılmış" olabilir. Boynuna küçük bir çan ile örme inek bir kez bile mal Rus rakiplerinden bir çok prestijli ödül vardı. O böyle bir gurur bakmak neden Belki de bulunuyor.

Bu arada, erkekler gibi peluş gibi uzun havlı kumaş, icat kadar, yani tığ işi oyuncaklar insanlığın bir favori "yumuşak" eğlence olarak düşündüm.     Örgü oyuncaklar kabarık ve çok hantal ve "yarı boş" bir kanepe yastık gibi bir kafa eklemek uygun şekilde olamaz. Tüm isteklerinizi bağlıdır malzemeler hangi oyuncak ve boyutu.

Ama oyuncak her örgü kusursuz bir teknik özellikleri ve hayvanların her sevgiyle ilgili rakamlar, ruhunun oyuncak parçası koymak usta yetenek ve sıcak elleri hissetti. Ayrıca, arkadaşlar veya şirket logosu için bir hediye olarak bizden sipariş edebilirsiniz.     +7 (495) malzemeler www.jemper.ru

elbise, örgü, oyuncak örme