örgü hakkında

 

Tığ işi krolik13

Make dışında bir tavşan örgü kare - aynı zamanda bir şapka bir tavşan almak akıllıca olur!  Seçtiğiniz herhangi bir renk herhangi biraz kabarık, düzgün iplik. Bu iplik çok gerek yoktur. Yeter 6 inç (15,24 cm) kare, artı kulaklar için küçük ve iyi bir boy tavşan almak için süsleyin.  Veya daha küçük - sizin iplik önerilen boyut iğneler etiket varsa, o kullanın.

Örnek: (iplik 35 metre (32,04 metre), örgü şişi boyutu - 5)  Düz kumaş sitokinet (1 sıra ön, Yanlış bir dizi örme) olarak, sürece kare uzunluğu gibi olmayacak - 6 inç (15,24 cm) (35 döngüler örneğin, orijinal iplik) almak için döngüler yeterli sayıda yazın genişliğine eşittir. Yakın çekim aralığı. Eğer tavşan dışında kullanmak hangi çiftleşme yüz veya dikişli karar verin.

Diyagram kullanarak, etiket noktaları A, A 've H pimleri. Yaklaşık 24 inç (60,96 cm) bir iplik uzunluğu ile Goblen iğne. Noktadan başlayarak, 8 inç (20,32 cm) ile ilgili bir kuyruk bırakarak A, ve nokta H dikiş uzunluğu yarım daire dikmek, şimdi A 'noktasına bir yarım dairedir. Bu dikiş toplayın ve sitenin biter kravat. Başınızı dolgu doldurun.  Monte filament uçları kullanarak, çene dikmek.  Mark noktaları B, B ', C' ve C '.

Adım 2 başkanları toplandı iplik kullanarak, B'C buna göre, 'B', M.Ö. geçmek için kenar AB dikmek, ve.  Puan Mark D, E, F, D 'E'. Yaklaşık 24 inç (60,96 cm) iğne iplik uzunluğu geçirin. Nokta F başlayarak, uzun 12 inç (30,48 cm) kuyruk bırak, kenar FE ED kenara dikmek.  Diğer taraf ile aynı.

Kuyruklu iğne ile çalıştırır ve 'kenar E'D için' kenar F'E dikmek.  Bacak ve gövde dolgu bastırıp sıkıştırmak. Karın diker. Ayrı bacaklar çekin ve göbek domuz iki taraf için biter dikmek. Konu biter gizleyin.

Tip 5 veya 6 döngüler.  Örgü nervürlü, 10 veya 12 satır. Şimdi döngü bir uzun üçgen oluşturmak için sonraki satırlarda azalır. Ne zaman son iki döngü, örme bir satır, daha sonra iki döngüler birlikte örme.

Diğer kulak etmeyin. Tavşan başına kulaklarını diker.  Dolgu küçük bir top alın ve tavşan arkasına sıkıca dikmek. (Alternatif olarak, tavşan içinde dolgu tığ küçük bir miktar çekebilirsiniz). Kaynaklara dayalı dom.sibmama.ru

Related Posts:
  1. Örgü Coat
  2. örme elastik, kanca

devre döngü, iğne, örgü