örgü hakkında

 

Tavşan hikaye Örme

Tüm biz kürk ya da suni veya doğal olduğu bilinmektedir var. Örme tavşan örgü tarihAma varlığı örgü birkaç kürkler biliyorum. Kürk örme fikri kürk ve iplik bütün derileri değil Montreal, Kanada Golf Lishman, kamu kürk sunulan orta 70'li yıllarda ilk andan itibaren moda tasarımcısı aittir. O tavşan, kunduz, mink büyük ve yüksek kaliteli derileri aldığı bu iplik için hammadde.

Uzun zaman, Paul kürk iplik üretim gizli bir teknoloji tutuyordu. Gizem sadece 1998 yılında keşfedilmiştir.  Sonra haddelenmiş ve pamuk veya diğer esnek malzemeden herhangi bir biçimde bir kılavuz görevi gören temel, empoze başlarlar kürk postlarını olduğu gibi kesme spiral şerit ve iplik almak için.

Şeritler geniş olması gereken bir çok kalın ve çok ince, optimal büyüklüğü 3 ila 8 milimetre böylece. Daha sonra, şerit tam bir kürk iplik için özel bir şekilde tedavi edilir. İlk olarak, matkap üzerindeki rüzgar, bazen ıslak streç ve ihtiyacı ile, tahta üzerindeki sabit gevşemek zaman. Daha sonra belli bir açıda bir iş parçacığı tabanlı açılışta kürk bir şerit rüzgar.

Uzun bir dize almak için birbirleri ile çapraz bağlı birkaç ayrılmaktadır aldı.  Ağ tabanı etrafında bağlı kürk şerit, kürk ve dış ve iç olması nedeniyle. Kürk şiddeti keçe ve örme kürk ürünleri çok hafif ve şaşırtıcı derecede yumuşak elde değil. Çok büyük bir artı olduğunu örgü kürk kumaş şekli ve kırışık değil korur.

Onun incelik rağmen, kürk triko bakımı ve çok basit tutmak.  Kürk iplik üretimi için uzun bir şekerleme ve çok yoğun membran çünkü mükemmel bir tilki, vizon, tilki, kokarca, rakun, samur vardır. Fakat koyun ve tavşan ilk keskin kesme kısa kürk, ikinci ince zar bu yana, uygun değildir. Ama Paula Lishman tavşan kürk ile başladığı unutulmamalıdır.

Iplik kürk için en iyi hammadde vizon olduğunu.  Bugünden itibaren, hemen her şeyi yaptı: ceket, mont, eşarp, cap, burun, pançolar, stoles, Boas, ceket, bu bu alışılmadık malzeme ürünlerinin tam listesi değildir.  Örme kürk bize kürk için zaten tanıdık harika bir alternatiftir. Kürk triko çok moda tasarımcılarının son coşku biri haline gelmiştir.

Örme kürk Giyim doğru ciddi bir don onun mutlu sahibi savunmak edebilmek pek mümkün değildir, ancak bu giysi kuvvet altında sadece kış mevsiminde değil Abiye de benzersiz ve eşsiz şıklıkta bir not ekleyin ve için. Malzemeler www.mex-kmv.ru

şapka, örgü