örgü hakkında

 

Pembe tavşan örme

Pembe örgü tavşan oyuncak  Bu örgü oyuncak tavşan dört konuşmacı ile oluşturuldu. Başlangıçta küçük bir bebek bağlamak için planlanan, ancak yarım benim bebek yoluyla tavşan dönüştü! Bu kılavuz dört iğne ve dairesel iğne üzerinde bir oyuncak bağlamak için nasıl göstereceğim.

Örme İğneler 15h8sm, aydınger kağıdı, makas, iğne, iğne, kurşun kalem  Kumaş hurda veya pençeleri ve kulakları, ayrıca kalbin diğer bölümü için renkli kumaş (bu aynı veya zıt kumaş olabilir.)  Ek kumaş beyaz bez veya bir burun ve küçük bir parça hurda.  Pamuk ipliği iplik 2 çile: 1 yumak - pembe ve 1 beyaz rulo.

Süsleme 2 gözler için ilgili düğmeleri. Burun için farklı bir düğme. (Sen bunları dikmeden önce farklı renk ve CP boyutları denemek isteyebilirsiniz.)  Kuyruk için 1 küçük beyaz Ponpon.  Iplik dikiş detayları için, beyazdır.  Uygun renk düğmeleri geçirin.  Dolum veya doku Sintepon kesme.  1. Vücut örgü ile başlayın.

3 eşit olarak 60 döngü arama, 4 konuşmacı kullanarak konuşmacı. yuvarlak iğne kullanarak, (eğer döngü sayısını saymak tutmak böylece) ilk döngü önce bir işaret koyun.  Şimdi, örgü şeması kullanın:  Eğer 16 sayfa yazana kadar bu model devam edin, ya da yaklaşık 10 cm  Dairesel iğne, 20. 2 daha fazla yer işareti kullanma 1 döngü 40. ve tek. Daha sonra, örme için aşağıdaki grafik kullanın:

her bir (veya 18 kollu için stokta altı döngüler kazanmak kadar her iğne başında (ya da her bir işareti de, dairesel bir iğne kullanarak) bir döngü için pembe iplik kullanımı ve ortadan kaldırılmasına yönelik yuvarlak konuşmacı için). (Bates, dikiş önüne doğru provyazyvaya 2 döngüler.) 20 cm (8) kuyruk bırakarak iplik kesin. Kalan döngüler ile kuyruk nüfuz eder. Bu aşamada size bir ucu kapalı bir tüp şekli olmalıdır.

2. Pembe örgü tavşan konuştubir dolgu kullanarak, vücut doldurun.  3. Kumaş parçaları için aşağıdaki şablonlarını kullanarak bir model haline getiriyor.  Kumaş ve eser parçaları ekleyin. Bu 2 farklı ayak, 4 kulak şekli, elin 4 formu, daha düşük bir form kalp şekli ve ağız bir şekli kesmek gerekir.

Ek 2 alt oluşturur.  4. Pirinç bir çanta yapmak için, sağ tarafında (belirtildiği gibi) serbest bırakmak için 2 cm (3 / 4 inç) delik bırakarak atık birlikte malzeme parçaları takın ve dikmek. Sağ tarafta Yayın ve pirinç çanta doldurun. Açılış kapalı ve bir örme tavşan üzerinde koymak diker.  5. Koruma (kopya) pirinç torba (sağ tarafı) bir tarafının alt Veer.

Açık çerçeve tavşan (şablonunun sağ tarafında kumaşın ön değildir) pirinç bir torba koyun.  Pirinç torbaları üstüne sıkışmış bir örme kenarı, yerde Pin. Sıkıca dikin.  6. Ayak için yarım her parça kat (as örnek gösterilir) ve dikmek.

Sağ tarafında serbest bırakılması ve bu boşluğu doldurmak için açık her bacak taban bırakın. Sağ bırakın.  7. Her bacak şeyler için dolgu için bir sopa kullanın.  2 cm (3 / 4) hakkında, tavşan ön kenarı altında bacaklar Tuck. Yerinde Pin ve dikiş.  8. Tutabilecek beyaz kısmında ağız takın.

Böylece yerleştirerek, bir tavşan ağız Başarmak vücuda CC ön sayfanın üst üst satırında.  Eller iplik nakış ağzınızı dikmek. Burun düğmelerini takın, sonra gözler için kalan düğmeleri ekleyin.  9. Her el, sonra iki adet birlikte elyaf ve dikmek, sağ tarafında serbest bırakılması ve bu boşluğu doldurmak için açık bırakarak biter.

Sağ tarafında bırakın ve her el şeyler dolum için çubuğu kullanın.  10. Her bir kulak için, daha sonra iki adet birlikte elyaf ve dikmek, sağ tarafında serbest bırakılması ve bu boşluğu doldurmak için açık bırakarak biter. Sağ bırakın.

Bu tavşan kulak şekil verecek bir rehber olarak, her bir kulak önünde biraz kat ve yerine bu dikmek örnek noktalı çizgiler kullanma. Gözler üzerinde, vücudun her tarafına kulak takın.  11. Tavşan sonunda kuyruk ponpon takın.

Malzemeler göre em-tut.ru

Related Posts:
  1. Tığ ile sadelik ve şıklık

, döngü örgü düzeninin, iğne örgü, oyuncak örme