örgü hakkında

 

Örme kürk

Değil tüm insanların, hatta en kötü şöhretli "kürk foodies" Bir örme kürk gibi bir şeyin varlığını biliyoruz. Hepimiz kürk doğal veya yapay olabilir gerçeği alışıktır. Yine de, moda endüstrisi hala ayakta değil ve hepimiz bir bütün yeni bir görünüm olacak şekilde profesyonel kürk çalışma Moda Evi tercih.  Bugün, popülerlik zirvesinde örgü.

Biz giderek dünyanın prљt-a-porter örme ürün dolap büyük bir çeşitli podyumları üzerinde görüyoruz.  Istisna ve kürk ile ilgili şeyler. Pratik kürk örme olabileceğini gösterir ve bunun giysileri dışarı benzersiz ve son derece özgün bir görünüm kazanır. Yani, örme kürk nedir? Ne örme kürk ürün ve nasıl son şeklini aldı?

Kürk giyim elyaf avantajları nelerdir?  Bu, aslında, bu malzeme ele alınacaktır oldu.  Bir örme kürk hakkında konuşmak için ilk geçen yüzyılın 70'li yıllarda sözde kürk iplik kamu ilk ürün sunmuştur Kanadalı tasarımcı Paula Lishman (Paula Lishman), tanınmış oldu. Lishman derileri doğal kunduz, tavşan ve mink onun ana aldı.

Montreal uzun süre tasarımcı kürk özel konuları oluşturmak için iyi korunan bir sırdır patentli teknolojiyi muhafaza için. Ancak 1998 yılında bu teknolojiyi kamuya oldu ve daha fazla ürün tasarımcıları örme kürk kendi couture koleksiyonlarında yer alıyor.  Bu lüks kürk sık sık kürk iplik veya örgü kürk olarak adlandırılır.

Paula Lishman tavşan kürk ona sadece aynı başladı ve daha sonra daha elit ve samur, vizon ve tilki iyi bir iplik soyunma taşındı. Genel olarak, modern Kürkçüler gerçekten kutlamak değildir ve bu durumda filamentler için bir hammadde olarak tavşan kürk çok daha umut verici vizon olur.  Kürk iplik nasıl?  Kürk konu şu şekilde yapılır.

Her şeyden önce, her cilt sırasıyla, düz bir çizgi değil, spiral kesme değil küçük şeritler, ayrılmıştır. İkincisi, ortaya çıkan şerit temelidir esnek malzeme ya da pamuk, bir ızgara üzerinde bir usta tarafından bükülmüş ve değiştirilebilir.  Bu arada, bu çerçevede tamamen farklı bir şekil olabilir.  Özellikle önemli bir gerçektir ki sırasıyla 8 mm, 3DO optimum genişlikte kürk şeritler.

Bu arada, uzmanlar söylüyor, en iyi barlar yoğun bir zar olan kabarık kürk, elde edilmektedir. Rakun, vizon, tilki, kutup tilki, sansar, tilki, optimum uyku süresini samur onları ve kaliteli kazıntı ve yoğun: ipliklerin üretimi için ideal bir mekanizma listesi aşağıdaki doğal maddeler edildi. Kürk kabarık iplik üretimi için en ideal koyun ve tavşan değil.

Peki. tavşan kürk çok ince kazıntı ve bir koyun ile bir oluşturamazsınız kısa kürk, shorn "kabarık etkisi." En iyi kürk, bunların büyük bir iplik, bir vizon olsun. Bize kürk iplikçiklerinin imalatı teknolojisi geri dönelim.  Kürk her şerit kestikten sonra sağlam ve dayanıklı kürk dize almak şekilde işlenir.

Aslında, cilt için çeşitli teknolojiler vardır. En popüler düzeni esas dişli düzenli veya çerçeveli parçacığı üzerinde kürk bir sarmal bandında tasfiye. Ancak, ortaya çıkan liflerin çeşitli bir makara üzerinde yara tek bir, içine ya da bir top gibi birleştirilir.  Dokusu için Kürk iplik oldukça çok yönlüdür.

Bu konuya ana ızgara etrafında yara olması nedeniyle kürk ve dışında ve ürün içindedir.  Örme konfeksiyon kürk bir diğer büyük avantajı hafif ve neredeyse ağırlıksız bir. Konu şiddeti gibi sıradan yün veya akrilik kazak ile durum kesinlikle dahil olmasıdır.  Ince örme kürk ürünleri orijinal formunu korur, kumaş kırışık değildir ve dayanıklıdır. Aynı tarafından.

Iç tarafında çok vücut hoş ve gibi, örneğin, yün veya akrilik sert, hiçbir rahatsızlık neden olur çünkü Kürk iplik, hiçbir astar gerekir.  Bugüne kadar, örme kürk çok popüler. Bu lüks eşarp, güzel kazak, orijinal ceket, vb sevimli kat ve ponchos, Boas, manşonlar, ceket, pelerin, stoles ve yapılır itibaren.

Bir kabarık iplik tecrübe Bazı tasarımcılar, yani kürk iplik pantolon, maksi etekler ve tunikler oluşturun. Örme kürk yapılan ürünler geleneksel kürk için mükemmel bir alternatif, bu ilginç ve orijinal bir şeydir.  Kürk dantelli giysiler bakımı zor değildir. Öğrenmeye değer tek şey kürk ipliklerinin yazılar silinemez olmasıdır.

Bu ürün yıkadıktan sonra kesinlikle prezentabl bir görünüm elde edeceksiniz. Sonbahar-kış sezonu sonunda kuru temizleyiciler için bir mont, kaban ya da atkı vermek daha iyidir.  Bu tür hassas gardırop öğeleri tedavi tercih ve böyle bir tutum bedeli olarak sadece bir ya da iki sezon değil görev yapacak.

Genellikle, örme kürk ürünleri dondurucu hava korunacaktır fonksiyonel nesne daha dekoratif bir rol edakogo, oyun. Kürk teller ürünü parfüm, kimyasal maddeler, sigara ve keskin koku absorbe varsa, evde kol boyu buhar veya sıcak hava ile idare edebilirsiniz.

Aniden bir örme kürk ürünü ıslak ise, villuslar birbirine yapışmış değildir, böylece omuzlarında kurulayın ve daha sonra buhar veya sıcak hava ile tedavi.  Bu tür malzeme şeyler tutun aynı yerde olması gereken yerde bir kuru sıcak bir yerde, yeterli hava sirkülasyonu ile kanvas çanta içinde geleneksel kürk mantolar ya da kat.

Bugün, çoğumuz kelime uzun ve menteşeler ile desenler ima "kürk örme" bir arada var. Kürk iplik örme, ya da bir örgü makinesi kullanarak, çoğunlukla tığ işi örgü. Bir olan otantik kürk iplik ve iplik, karıştırmayın "kürk etkisi."  Bugüne kadar en popüler ürünlerinden biri vizon kürk pançolar, pelerin ve gelin boas örme vardır.

Bunlar yumuşak, neredeyse ağırlıksız ve şık bir görünüm. Sizinle kürk isterseniz kalıpları (elbise, ceket, kazak), bir örgü vizon ürünü mükemmel bir seçimdir.  Örme kürk klasik farklıdır, özellikle de ilk kıllar çok uzun görünüyor ve örgü teknikleri bolluk olmadığı gerçeği ürün tasarımları çeşitli dekore etme fırsatı verir.

Giysi örme kürk unsurları mükemmel bir şekilde kombine ve sadece kış aylarında değil ilkbahar veya sonbaharda giyilebilir.  Örme kürk ürünlerinin bir diğer büyük artı tek bir mekanizma aynı küçük şeyler biraz daha ucuzdur. Örneğin, vizon ve örme güzel bir ceket veya panço geleneksel vizon kat üç kat ya da dört ucuza mal olacak. Her durumda, seçim sizin. Kaynaklara dayalı mp.spb.ru

Related Posts:
  1. örgü bereler

şeması, triko, elbise, desen