örgü hakkında

 

Oyuncak Örme

Elleriyle bir şeyler oluşturma - her zaman büyüleyici bir şey. Bu çocuklar için şeyler söz konusu olduğunda. Evet, bu daha yeni bir bebek, ya da belki bir aslan daha çocuk lütfen olabilir! Bu yüzden dikkat etmek acemi hem de deneyimli tüm iğne kadınlar, teklif örgü oyuncaklar. Ancak, neden tığ işi oyuncaklar sadece çocuklar için ilgi çekici olabilir?

Güzel sanatları belki de bu eşsiz koleksiyon başında arkadaşlarınız ve aileniz için orijinal bir hediye olabilir veya olacaktır. Bu bölümde örgü oyuncaklar ve seçenekleri bir diyagram bulabilirsiniz örgü açık talimatlar rehberliğinde kolayca kendiniz yapabilirsiniz bebek, giyim,.     Ayrıntılı açıklamalar değil bir yük değil bir sevinç haline işin her aşamasını kapsamaktadır.

Teknoloji basittir ve herkes onu alacak - yetişkinlerden çocuklara. Böylece kalıntıları, kazak ve şal gerek dışına yapamaz neden - Bu örgü oyuncaklar yeni iplik alım gerektirmeyen dikkat çekicidir. Ama eğlenceli bir bonus olarak, şema sizin hayvanları için uygun bir sonucu olarak kış aylarında dondurma ve mutlu bakım ve sıcak giysiler olacak ve kendilerini özellikle tüysüz köpek gibi görünecek örgü oyuncaklar dikkat teklif . Malzemeler www.uzelok.ru

şemaları, örgü, örme, oyuncak örme