örgü hakkında

 

Örme Yaban tavşanları

Örme tavşan kancaŞu anda örme belki de tüm annelerin iğne en ünlü ve sevilen formu geldi. Iğne ve kanca yardımıyla orijinal Paskalya hediye dedesi ve godparents hediyeler yanı sıra a. olarak kullanmak ile ilgili olabilir ile Tavuk ve tavşan Paskalya en yaygın semboller arasındadır.

Örme bir kanca veya örgü şişleri olabilir. Sadece doldurulmuş hayvan ve Paskalya yumurtaları için "ısıtıcı" olabilir. Oyuncaklar çocuklar eğlenceli olabilir ve "ısıtıcıları" da Paskalya tablo süsleyin. Örme Paskalya tavşan ve tavuk evinizin bu güzel hayvanların küçük bir "birim" teslim olduğundan emin olmak için sadece bir gece geçirmek için yeterince hızlı üretilir.

Iki olasılık vardır. İlk sentetik dolgu ile dolu, tam ortak yumurta olduğunu. Kural olarak, örgü örme, ancak kullanımı ve kanca. Bu örme Paskalya yumurtaları (orijinal versiyonu için) açık bırakarak, (klasik versiyonu) sepet onları bağlantı veya yumurta onların kaset doldurmak için, örneğin, orijinal bir sorun olabilir.

İkinci seçenek normal yumurta ipe kanca etmektir. Böyle fishnet Paskalya yumurtaları iç gerçek bir süs olur, ancak, onların oluşturulması üzerinde çalışacak. Ama sonuç buna değer! Bu yumurtalar bir Paskalya ağaç ya da söğüt dalı asmak sargılı olabilir. Örme bir sevgilisi iplik ve bir kanca (konuşmacı) kullanarak bir bütün Paskalya şarkıları oluşturur.

Bunlar ruhları yükseltmek ve evinizin şenlikli bir atmosfer doldurun. Deneyin ve Paskalya örgü öğrenin! Aktif mama.com

örgü, iğne, ajur