örgü hakkında

 

Örgü oyuncak herkesi memnun edecektir

Örgü oyuncaklar özel bir tedavi getiriyor. Sen çocuk ve yetişkinler memnun edecek hediyeler hazırlayabilirsiniz. Basit bir iş eğlenceli alır. Ayrıntılı açıklamalar ve şema anlamak için yardımcı olur.     Iplik ve ihtiyaç Sintepon kalıntıları (sentetik yün).

Hare için bir tüylü iplik gerekecek! Bir örme tavşan ca yüksekliği. 40 cm, örgü.     Kim o? Frog gezgin ya da gerçek bir prenses kurbağa? Çocuklarıyla birlikte Pofantaziruyte.

Bir örgü kurbağa yaklaşık yüksekliği. Örgü 15 cm.     Aile Vyazanyey Bear Baba, Anne Ayı ve Bear taşımaktadır. Bu fareler iplik kalıntılarından bağlanabilir. Onlar bu sevimli köpekler ısırmak yok kulaklar, burun, gözler, bıyık ve kıvırcık kuyruk dışında, gerçek bak!

Siyah Beyaz, ayrılmaz arkadaş - küçük köpekler, el örgüsü, çocuklar için harika oyuncaklar. Fantezi iplik ve sevgi kedi triko alın sevimli, onları ve yetişkinler ve çocuklar seviyorum. Bir oyuncak kedi zor değil Kravat. Biz biraz bulanık iplik öneririz.

Burun bıyık satırı kullanabilirsiniz için pembe iplikle işlenmiş.     Örgü Örme Uzunluk 45 cm Oyuncaklar. Örgü oyuncak böceği yaz bebek hatırlatıyor. Oyuncak ve çorap, aynı tarzda bağlanır. Ladybugs ve Örme Sentepon ya da pamuk, pirinç kanat şeklinde iki düğme ihtiyacınız var.

Leo da ev olabilir! Oyuncak aslan o aslan burcunda doğan çocuklar için iyi bir hediye olabilir. Bir hediye hazırlamak için zaman var mı.     Yükseklik yaklaşık oyuncaklar. 17 cm Örme. Siyah Burenka büyüleyici Örme!

Ona "altın" küpeler, boyun ve çan ve kulakları da. Yükseklik yaklaşık oyuncaklar. 35 cm Örme. Lif Jolly.

Yün dışında sincap ile ilgili oyuncak gövde ve kuyruk ve kulak, kullanılan sahte kürk.     Yükseklik yaklaşık oyuncaklar. 26 cm Örme. Panda anne ve ekledi tiftik ile yumuşak siyah ve beyaz iplikten ilgili onu harika bir bebek. Kulak ve kuyruk pompons şeklinde hayvanlardan yapılır. Yükseklik yaklaşık oyuncaklar. 26 cm     Tığ işi. Yumuşak oyuncaklar, tüm çocuklar mutlu olacak! Ya da belki yetişkin - şanslı takılar inananlar.

Ne gibi seçin - bir köpek, fare, ya da yavru horoz ve güvenli bir şekilde işe almak. Bu çok daha hızlı düşündüğünüzden daha gider ve bulabilirsiniz çok basit, oyuncak sıra sonra her ayrıntı satır icra Daha ayrıntılı talimatlar açıklanan bu yana. Yükseklik yaklaşık oyuncaklar. 22 cm Tığ ve konuşmacı. Yapılan konuşmacı - birçok yuva ve yumurta Corydalis.

Sadece kuyruk tüyleri dikilmiş ve Tığ sonunda işi vardır. Oyuncak ve sadece değil - yumurta komik ısıtıcılar, çocuklar zevk mutfak Paskalya için iyi bir hediye olacaktır süsleyin.     Yükseklik yaklaşık oyuncaklar. 11-15 cm Örme. Meraklı Sayın Robbie Belek ocheno, bütün harika interesno.Etot Belek yumuşak iplik bağlanan oldu.     En sevdiğiniz çocuklar için harika bir oyuncak ve hediyelik eşya.

Oyuncaklar yaklaşık uzunluğu. 40 cm Örme. Beyaz baykuş - sadece Harry Potter gibi, böyle bir kuş ile herkes için değildir.     Baykuş saten ön ilişkili ve yerine göz düğmeleri biridir. Yükseklik yaklaşık oyuncaklar. 21 cm Örme.

Maymun - 2004 sembolü, kendi elleriyle yaptı, kesinlikle genç ve yaşlı hayranları arasında arkadaş bulabilirsiniz.     Yükseklik yaklaşık oyuncaklar. 45 cm Örme. Noel Baba - kalın bir burun ile komik bir küçük adam. O, kemer ve çanta örgü. Oyuncaklar tüm tığ memnun edecek hediyeler Örmesakal ve saç saçak yapılmıştır. Yükseklik yaklaşık oyuncaklar.

Örme 40 cm. Snowman - O şapka ve eşarp bakar çok komik.     Oyuncak hızlı ve kolay örme küçük bir detay oluşur. Uzun burun havuç - da konuşmacı bağlanır.

Oyuncak Yükseklik yaklaşık. 30 cm     Örme. Penguenler için en sevdiği zaman Kış titreme. Penguen Örme, o yeni yıl için iyi bir hediye olabilir! Yükseklik yaklaşık oyuncaklar. 32 cm Örme. Festival fil görünür dantel battaniye parlak örgü üzerine dikmek!

Oyuncaklar yaklaşık uzunluğu. 29 cm, yüksekliği yaklaşık oyuncaklar.     22cm. Örme.

Sevimli bebek bir hatıra ya da tatil süslemeleri olarak hizmet verebilir. Dolgu veya sentetik mantar eklemek doldurarak çok kolay bir şekilde bağlayın. Bir örgü modelinin alt kenarı açık bırakırsanız, sizin parmak takılan ve yeni yürümeye başlayan çocuklar eğlendirmek, eğlenceli bir fikir iyi şekilde bir bebek-bibabo olsun.     Oyuncak yaklaşık yüksekliği. Malzemeler avemeri.by.ru

tığ işi, örgü, tığ, örgü oyuncak, örgü, düzeni