örgü hakkında

 

Örme pinetok

Pinetok Örme - Bu benim en zevkli örme. Bu, hızlı, kolay ve güzel. Bu sadece çocuk için zevk verir, ama kendileri bile en mutlu kim olacak bilmiyorum:) Bu çocuk örgü oyuncaklar için birkaç yıl içinde ne zaman bu kadar, sonra sevinç ve bebeğin bir tane olacak. Eh, şimdi patik hakkında. I P zarif, kız ve erkek çocuklar için ev, patik bir seçim hazırladı. Tüm modeller nitelendiriyor.

Eğer örme (s sayfa 126) ve hassas kelepçe ile ilk parlak gerekiyorsa. Şık ama iddialı değil bakmak için çiftleşmelerin farklı sürümlerini birleştiren klasik versiyonu pinetok, özel günler için idealdir. Örme örme pinetok pinetokmerkezinde kamçı ile taksitli çok kolaydır. Renk kontrast onun kamçı iyi rahatlama vurguluyor. ile desen küçük bir kız bağlı Lovely duygusal bırakır.

Pattern dişli kenarları kırpın desteklenmiştir. Onlar giymek kolay, çünkü bir renkte kenarı ile terlik, bebekler için idealdir. Onlar çünkü ilgili bulanık iplik, sıcak ve yumuşak.     yıldız. Yeni başlayanlar Örgü için harika bir model. Kolayca hem kendilerini patik ve dekoratif bir motif yönetebilirsiniz.

Püsküllü ayakkabı, muhteşem görünüyor basit bir parlak renklerde yapılmaktadır. Onlar örgü çok kolay, acemi ustaların gibi model çok. kalpleri ve dantel manşetleri deneyimli Örgü için ilginç olacak.     Bant Bağları küçük bir sap tutmaya yardımcı olacaktır. Hayvanlar için bunnies ve oyuncak ayılar yürüyüş için idealdir. Elastik manşet ilgili ve dikkatli bir şekilde üstünlük yorulmak bilmez ayak üzerinde tutmak için iyi olacak.

Related Posts:
  1. kapaklar örme,

ajur, örgü pinetok, patik, desen