örgü hakkında

 

Yumuşak dantelli patik

Yumuşak örgü patik (N. Svezhentseva, 6 / 1988 dergisi "Köylü Kadın" ile) Malzeme: jersey - 25-30 gram, siz bunların herhangi bir renk veya kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Ayakkabı ve ayak: patik iki bölümden oluşmaktadır. Biz ayakkabı ile başlar. . 72 döngü (2 Kenar dahil), örme 6 satır jartiyer st (lisans Yumuşak tığ işi patik yove izn P. konuşmacı yazın -. Bireyler Döngü ) ve 8 Serisi - çorap (lisans s. - bireyler döngü izn s. -... izn loop).

Şimdi, üç bölüme tüm döngüler yayıldı: iki taraf (28 döngü) ve orta (14 döngü).     Biz örme çorap devam: 28 sağ yanak 13 döngüleri ve sol yanak ilk döngü ile son 14 örgü döngü, döngünün orta kısmının kişisel dizi örme. İş, içinde açın.

Şimdi: Örgü ters örgü 13 döngüler, ve yüz bir dizi birlikte 14. ve 15. provyazyvayte ters örgü, ters örgü ile sıra - 13 Yüz döngüler ve ön boyunca 14. ve 15. döngüler. 14 döngüler için kalmalıdır çalışmalarında - Bu iniş yarım vyvyazhite tarafı kadar devam etti. Orta kesiminde döngüsü sayısı değişmez. St st 8 sıra örgü.

Eğer ajur delikler prodernite bunun için bazı ince dantel desen (bantlar) yapmak için kişisel ihtiyaç olarak - bu dizeleri olacaktır.     Bunu yapmak için, tüm dizi alternatif 2 Ön boyunca döngüler ve yo. ters örgü sayısı tüm STS ve yo provyazyvayte ters örgü. Delikli tekrar sayısı 10-14 satır. St st Son Örgü 6 satır döngü kapatın.

Sole St st örme. Biz ilk satır provyazyvaem yüz, beş döngüler toplamak. 2 STS eklendi dört serisi her birinin sonunda, 13 STS almak için çalışıyoruz. Düz, sonra yüz serisinin başında ve sonunda Örgü 20 satırı bir döngü eklendi. Ön aralığı ve eşit olarak 17 döngü artış tekrar örme 6 satırları arasında.     Her satır başında azaltmak Ulaşım: Tek bir döngü ve 2 kez 2 kez - iki gör.

Son 5 döngüler yakın arkaya. Montaj: Detaylar otutyuzhivaem, terlik dikiş kanca ön tarafında tabanları obvyazyvaya kanca ile birleştirin. Dişli delikler delikli dantel ya da kurdele bir dizi. Ayrıca, örgü patik ve ikinci.

Related Posts:

hassas, patik, yo, yo