örgü hakkında

 

Tığ işi patik Bebeğin ilk ayakkabı

Örme patik - Bu ilk bebek ayakkabı patikÖrme patik - Bebeğin ilk ayakkabı, soğuk ve yaralanmalara karşı çocukların ayakları korur. Bu yumuşak ve sert çorap terlik arasında bir geçiş aşaması vardır. Her ne kadar piyasa bugün pek çok farklı seçenek örgü, gerçek ayakkabı gibi, karmaşık, jarse basit modellerden pinetok ve tığ işi pinetok popülerliğini kaybetmez bulabilirsiniz.

Için bir açık iş yenidoğan için büyük bir hediye olacak bir mucize, hatta acemi ustaların oldukça yeteneğine sahiptir. Elinizde bir hediye ya da çocukluktan itibaren bebeğinize pinetok örme ana rüya gibi bir tığ işi patik yapmak istiyor gösteriş yapmak olabilir benzersiz ve ilgi ve sevgi bir parça tutun şeyler? Sonra sitenin bu bölümü tam size göre.

Burada orijinal modellerin fotoğrafları bulabilirsiniz pinetok şema farklı karmaşıklık düzeyi, malzeme seçimi süreci ve önerileri ayrıntılı bir açıklama Örme. Hazır şemaları örgü iğne ve tığ işi pinetok yapmak ya da kendi modellerini geliştirmek için önerilen çözümleri kullanabilirsiniz. Sadece hayal gücünüzü güven ve oluşturduğunuz örgü Botlar gerçek bir sanat işi olur. Malzemeler www.uzelok.ru

örgü, tığ pinetok, patik, dantel gibi