örgü hakkında

 

Patik yün çoraplar yerine

Botlar - Bu küçük çocuklar için yumuşak taban ile ayakkabı bulunuyor. Patik arabası bir yürüyüş için eve gidip onlara hayran, küçük ayakları ısıtmak için, dekoratif amaçlı daha yaptı. Patik mükemmel yün çorap yerine kullanılabilir. Ayrıca, çıkış "dışarı" ya da fotoğraftaki sevimli küçük çocukların görüntü tam yardımcı olur. Bu güzel, güzel, çok farklı olduğu için.

Örme pinetok iğne: Bebek ayakkabı ve doğru olduğunu örgü çoraplar - sadece iki iğne de. Döngüler sayısı ayak bilekleri civarında numune hacmi ve bacaklar belirler. Birkaç satır örme jartiyer.     Onların sayısı pagolenki için yeterli olmalıdır - yani, ayak bileği için topuk başından aralığıdır. Daha sonra yarım döngü ve işareti (örneğin, renkli iplik) merkezi, bir garip döngü sayısı.

Kravat ve daha jartiyer zor, ama her satır için iki yo: önce tek ve merkezi döngü ardına. Çorap bu bölümü başparmağı kaldırmak için ayak mesafedir.     Satır sayısı, örme ayak doğrudan uygulayarak belirler. Döngüler katkısı olmadan St st Şimdi, örme 6 satır.

Nerede düz tuval .- çorap ön kısmında. Devam jartiyer döngü içinde 4 sayısını azaltarak viskoz, parça sonunda örgü başında bir başka ve merkezi döngü önünde bir ve sonra. Bu yüzden. çıkarılarak, örgü 8 sıra. Herhangi bir şekilde kapatmak için son satırı. Kumaş ikiye katlanmış: bu profil bacakları tekrar eder.     Sonra kettelnym dikiş (popo) ve yan alt katılın.

İlk sayı sıkı veya metre yüksekliğinde asansör aranan olsaydı, o zaman sonu değil yan dikmek. Bu çorap örme için sadece kolay çekilir. Onlar protrutsya, alt kesilebilir ise, yan dikiş ve nadvyazat tekrar çözülür. Ve deri veya kanvas en alt parçası dikmek ise, taban büyüklüğüne uygun olan, sonuç terlik olduğunu.

Parlak renkli çorap iplik örgü üzerine nakış yapabilirsiniz. (.. Web sitesi http:// avemeri esas madde olarak Ru) Malzeme: yün veya pamuk ipliği biraz.     İŞ TANIMI Önce taban pinetok bağlanmanız gerekir. Sonra 12 hava döngüsü bir dizi, Sanat Kravat. b / zincirinin başından itibaren üçüncü döngü n.

Sanat her iki tarafına zincir bağlayın. w / o dört kez, ayak her iki tarafındaki iki döngüler ekleyerek - ayak ve topuk dan - 3 yemek kaşığı ilk ve daha sonra 2 yemek kaşığı için.. Başka bir ana renk ve ortak sanat filament iplik tek değişiklik bağlayarak. b / n iki daire yan, provyazyvaya her öğe. bir döngü istasyonu. altında. Bir spiral örme daha iyi olmadığına dikkat edin - bu durumda oldukça almak başka uvetom değil vermek.

Her satır kaldırmak için tek bir hava döngü ile ilk döngü polustolbikom önceki satır ve sonraki satıra başlamak bitirmek daha iyidir.     Örgü iki satır patik boyunca kat yan, ve vyvyazyvat çorap başlamak hangi döngü tanımlamak: Başka bir renk iplik ile sağ ve sol ve otmettekraynie döngü sekiz döngünün merkezi döngü ölçülür.

Işaretli döngü altında iplik Esneme, Sanat 8 kravat. ile yo, döngü her saniye demiryolu kanca tanıtmak. Bunun yerine pinetok örme yün çorap ve patik4 yemek kaşığı örgü sonraki satırı. s / n her sanat sonra. önceki satır. Çorap yapılır. Ayak güçlendirmek için, ayak 6 yemek kaşığı boyunca yan ve örgü için iplik çekin. b / n

Şimdi bot gidebilirsiniz. Onun sanat Kravat. her istasyonda s / n. önceki serisi, polustolbikom bitirmek bir dizi ve bir sonraki seri kaldırılması için iki hava döngü başlar. 4 satır olarak çalıştırın. Sapozhok tamamlandı.

Ona sanat bir dizi bir Kravat. zıt renk ve dişlerin kenar bağlama w / o thread: Onlar Sanat arasında yapılan 3 Hava Bölüm zinciri oluştururlar. b / n Kasılması için dantel patik olun: döngüler 40-50 kravat zinciri semistable. Dantel ucunda püsküllü veya çiçek olun. , Dantel son halkası çiçek çıktı 4 yaprakları yapmak sahip olmak - beş hava döngüler zinciri.

Bu biraz farklı bağlayabilirsiniz: tabanı vyvyazat kendi kravat st, 15 zincirine. w / o 5 kez. Ilk model olduğu gibi ekleyin. Sanat üç sıra aşağı tek kravat bağlayarak. b / n Daha sonra başka bir parça baş ve dil patik her iki hizmet verecek aynı oval, kravat. Yan ve kravat st üzerine koydu. w / n, prodevaya kanca aynı anda yan döngü ve mandal patik içinde.     Konu bir renkte almak daha iyidir.

Aynı iplik ve örme patik kendini devam - Sanat bir dizi. b / n ve Sanat bir dizi. s / n Konu değiştirin. Diğer 4 satır st Kravat. s / n, bir renkte iplik Örgü son satırı. Tüm süpürgelik gelecek yüzyılda Kravat. b / n ve son serisi - dişler. Dize kravat, kravat, takın. Malzeme http:// lel.khv.ru

Pinetok, yo örgü patik, kanca