örgü hakkında

 

Patik tığ işi kravat nasıl?

Eğer bebek bekliyor ve şimdiden çocuğun çeyiz düşünüyor musunuz? Kesinlikle kendinizi gelecek bebek için bir şeyler ilişkilendirmek istediğiniz? Ya da arkadaşlarından biri aileye ek bekleyen ve bir hediye düşünüyorsun? Patik - yenidoğan için giyim çok hoş bir parça.

Patik, yelek ve sürgü gelecek bebeğin güzel semboller çünkü pinetok, çok zaman alır, ama çok keyifli anlar getirecektir değil Örme.     Patik tığ işi kravat nasıl? Bebek pinetok uygun yün, pamuk ve akrilik Örme. Yün iplik üzerinde alerjik olabilir, bu durumda Örme Çocuklar için akrilik kullanmak daha sıcak pinetok.

Örme Bu pinetok için ben karışık iplik kullanılır: 50/50 pamuk ve akrilik. İplik: Hook: 2.5     Döngüler Türleri: hava döngü, bir yo, sc ile bir sütun, sütun bağlantı, yo 2 sütun, birlikte örme. Minik (0-3 ay) için, ayak 9 uzunluğu, İş Tanımı bakın! 2 Konuda Örgü.

Tek örgü ile başlayın. Bunun için 13 uçak döngünün bir zincir halkası ve 3 hava asansör aramak gerekir. Daha sonra yo zincir bağlantı yazının döngünün başından itibaren beşinci gör. 1. Sıra: Dıştan takma zinciri (ayak ve topuk) yo ile 5 sütun bağlamak her iki ucunda.

2 serisi: 5 dış döngü (ayak ve topuk) her yo 2 bar bağlanmak için.     3. sıra: 8 dış döngü (ayak ve topuk) her birinde yo 2 bar bağlanmak için. Önemli: tabanı bir spiral örme değildir! Her seri bağlantı döngü tamamlanır ve bir sonraki serisi 3 hava asansör menteşe ile başlamak.

Yürüyerek yan geçiş sonraki serisi - dikey yatay örgü alır ve çevre tabanı güçlendiriyor.     1 satır sc ve eklemeler, nöbet yapma Örgü döngü üssü değildi ve sonraki sıra (kanca, önceki satırın sütun atma, sağdan sola doğru yanlış tarafında girilen iplik alıp, provyazyvaetsya sc içine çekilmiş olduğunu) bir sütun atma.

Döngüler katkısı olmadan bir yo ile bir sütun Sonraki iki satır. Patik tığ işi kravat nasıl? ÖrgüBotlar uzunlamasına ikiye katlayın ve ayak ortasında bulabilirsiniz. Merkez ayak sol ve sağ 15 döngüler ve not Konuya ertelemek. 1. Sıra: 3 hava asansör döngü, bir yo 4 ayak, 10 kez yo örgü ile birlikte 2 sütun, yo ile 5 sütun. Döngünün arka duvar çekmek için.     Örgü genişletin.

Yo birlikte örgü ile 2 serisi 3 hava asansör döngü, bir yo 4 ayak, 5 kez 2 sütun, yo ile 5 sütun. Örgü genişletin. 3. sıra: 3 hava asansör döngü, bir yo 4 ayak, (bir köşe) birlikte örme bar, yo ile 5 sütun 5 yo. Ayak sol ve sağ tarafında katlayın ve dış döngü 5 yanlış tarafında kalan bağlantı çubukları birlikte örme, kapalı değildir.

Yanlış tarafında bir iplik genişletme ve orta ayak üstüne patik örme başlar.     Yo ile barlarda 3 hava asansör döngü ve sonra. Ayak ve yo birlikte örgü patik 2 sütun (bir köşe) yan geçişte. Patik tığ işi kravat nasıl? Örgüdöngüler bağlayan bir dizi kapatın. Genişletin ve düzeni örgü devam edin. Beyaz iplik * 3 hava döngü, 2 bağlantı döngü çevre üzerinde tek ve ayak patik Kravat *.

Çiçek parmak patik dekore bağlanın. Filamentler halka katlayın. 1. Sıra: halka 6 sc ortasında örme. Iplik olmayan çalışma sonunda çekerek, halka çekin. Sonra bir spiral örme. 2. sıra: 2 sc ile her sütunda örme. 3. sıra: * 8 hava döngüsü, dört serisini ön duvarında bağlantı döngü 'kavrama: beyaz iplik * 10 hava döngü bağlantı döngü * dairenin arka duvar yakalayın.

Orta ayak patik için çiçek dikin.     100-110 uçak menteşelerinden patik bağlama için beyaz kravat dantel ipliği. Patik içine yerleştirin ve bir papyon. Dekorasyon için pinetok dantel, saten kurdeleler, saten kurdeleler, çiçek, dantel, tığ işi çiçek vb kullanabilirsiniz

Iplik için öneriler örgü pinetok burada bulabilirsiniz: Botlar Tığ "Violet" patik "Sneakers" örgü Botlar konuşmacı " , My Flower "Dikkat! Bizim modeli sevdim ve eğer kendisine bağlı açıklama üzerine pinetok ve şimdi işlerini göstermek istiyoruz - verenea-master@mail.ru bir fotoğraf pinetok gönderebilirsiniz. Biz bu modelin açıklamasını altında çalışma fotoğrafları yayınlayacağız.

Eğer bakıldığında arzu kısaca - İsminizi (birinci isim ya da takma) nedir, ne şehir, malzemeler kullanılır, ne ve gibi (ya da kolay zorluk olmuştur) ilerledikçe çalışma, yorum ve öneriler. Iş bekliyorum! Işinizi, Sverdlovsk Bölgesi seviyorum. "Biz bir çocuk bekliyoruz. Açıklaması için patik örme "Sweet krizantem."

Biz iplik bebek,% 100 akrilik kullanılır. , Açıklama gibi 2 hatlarında Örme 12cm, daha büyük çıktı. Bu benim ilk iş kanca olduğunu. Detaylı olan en önemli şey.

Sadece iyi oldu. "Elena Belgorod. "Senin açıklamalar Bağlantı patik, kullanılan iplik" Pehorka "serisi - çocuk pamuk,% 100 pamuk. Çok hızlı ve kolay iş, senin çok ayrıntılı bir açıklama için teşekkür ederiz! Patik olan küçük kız yakında doğacak onun arkadaşına verir! "Nina Izhevsk. açıklaması. Kanca 3,% 100 akrilik iplik Bebek. Malzemeler www.korolevstvo-masterov.ru

patik, çiçek, tığ pinetok, örgü patik, tığ işi