örgü hakkında

 

Patik örgü

Patik 1 yaşından küçük çocuklar için iğneler Örme. Örgü patik yeni başlayanlar için bile, basit ve kolay bir şekilde konuştu. Iğneler örme yöntemi adımları çok ışık ve detay pinetok. Yani, anne ve dikişçi başlayanlar sevgili, örgü pinetok iki bu sürümü (2) en uygun konuşmacı. Pinetok örme için. Ve böylece, tığ işi ihtiyacımız pinetok: - İki (2) Bu durumda, pembe ve mor, herhangi bir renk iplik, - normal konuşmacı.

1) Biz konuşmacı toplamak 22 pembe iplik döngüler (9 cm genişliğinde almak üzere) ve örme 62 satır (yaklaşık 14 cm) jartiyer yapışkan (isterseniz St st örme olabilir). 2) Daha sonra, sekiz döngüler yakın mor ve örme 63 döngü iplik kravat bir dizi yüz, ters örgü döngüler, 65 64 sayısı, yüz döngüler bir dizi     Ters örgü döngüler 66 sayısı. Menteşe 69 yüz menteşe 68 Yüz serisi 67 serisi, ters örgü döngüler bir dizi     Yüz menteşe 70 serisi.

4) Böylece, farklı renk alternatif 4 satır, sen mor çizgili 8, 7 ve pembe çizgili almalısınız. 5) son ve ilk satırı dikmek. 7) patik sol tarafında döner ve 2 gelin 2 Her iki taraftan iplik çizgili kısmına toplamak. Sonuç çorap oldu. Noktası 2 noktaya 3 (3-4 cm) düz bir çizgi sews.

Ve geri kalanı da iş parçacığı (Nokta 3 noktadan 3) toplamak ve açık topuk geciktirmek.     8) Sadece ikinci patik örme taşırlar. Burada ve hazır patik! Bu patik dantel ve Ponpon yapmak için kanca bağlayabilirsiniz. Bir zevk Kravat.     Etiketler Zamanı: hobi-rukodelie.ru

pinetok örme, patik örme, örme, patik, tığ işi, elbise