örgü hakkında

 

Tığ işi çorap patik örme

Çorap iğne 3 (5 konuşmacı), pamuk veya yün  Iki Arama konuşmacı 40 döngüler, 4 iğne (konuşmacı her 10 STS) üzerinde dağıtmak için, halka onları kapatın. Örgü 7 cm elastik K1: Bir daire 1izn, yaklaşık 22 satır. Iğneler 2, 14 döngüler alınan bir başka 4 döngüler taşımak için örgü iğne Çalışma, kalan 26 kadar ertelenen ve üç iğne bunları sol, ya da diğer dairesel iğne (ve hat) veya Örme pim aktarmak olmalıdır.

18 satır örme 14 menteşeli ön dikiş üzerine.  Ayağın üst kısmı.  10 dikiş üzerinde yeni bağlanan üst patik yanlarındaki Puanı ve şöyle iğneler bunları dağıtarak, devreye kalan döngüler koymak: Bir ilk 14 döngüler (burun), 16 döngüler (lateral) ikinci ve dördüncü, üçüncü konuştu 14 döngü (topuk) konuştu. 60 döngü toplam.

Örgü 9 satır jartiyer bir daire içinde yapışkan (satır ve ters örgü ön döngü satırları alternatif). Son olarak, birinci ve üçüncü iğne (ayak ve topuk) ilk iki ve son iki döngüler birlikte onuncu sıra provyazyvaem.  Kalın: Bir konuşmacı (burun), iki konuşmacı (sol), 3 konuşmacı (topuk) ve 4 konuşmacı (sağ tarafı) 16 döngüler 12 STS 16 STS 12 STS. 56 döngüler toplam.

Geçici otlozhitvse döngüler, 12 orta kısmı (parmak) ve tek dışına örme daha döngüler.  Bekleyen sayısını bir sonraki döngü ile birlikte ayak provyazyvaem son döngüsünün her satırın sonunda Örgü dikiş ön, sol ve sağ elde edilir. Tüm döngüler yan parçalar, yakın döngü ve döngü çorap topuk örme olduğunda, bir örgü dikiş kenarına dikmek.

Yuvarlak lastik bantlar üst kısmı dışa doğru bükün ve altında, sakız nerede bittiğini, yuvarlak ince tesemochku veya şerit slayt olabilir.  İkinci patik aynı şekilde monte edin. Kaynaklara dayalı www.babyblog.ru

Related Posts:
  1. Çocuk örme

döngü, patik, giysi, iğne örgü, örgü