örgü hakkında

 

Iğneler pinetok Örgü zor değil

Siz ya da tanıdığınız birinin çocuk ortaya çıktı mı? Tabii ki, gelecekte anne ve birçok akrabaları bebek gerekebilir önceden her şeyi toplanmıştır. Planlanmış olamaz bir gizem ve bir şey rahatsız evet, hayır, hayır, yanlış olabilir korku - Eski gelenekleri doğumundan bu yana gelecek bebeğin korunması ile ilgilidir şey yapmak için değil hamile bir kadın gerekir.

Fakat buna rağmen, doğum, birkaç eksikliği kapağı, çocuk bezi, cribs, strollers ve Polar Battaniye sonra.  Kesinlikle gerekli olan ve bazen göz ardı olduğunu çocuğun gardırop, bir parça vardır. O  Yeni doğmuş bebekler için patik. Onların elleriyle yapabilirsiniz Bebek patik:  iğne veya tığ işi pinetok örme - zor değildir.

Hediyelik  Bebeğin doğum günü için örgü patik - kendi elleriyle ne yapıldığı, daha da memnun edecektir. Eh, benim bebek patik bağlamak için bir zorunluluktur. Bu deney, ve hazır kullanabilirsiniz şeması örgü pinetok. Peki, ne alacak?  Sen çok iyi bebek cildinin çok hassas olduğunu biliyorum, bu nedenle ciddiye pinetok örme için kullandığınız Konuya düşünün.

Burada organik pamuk konuları tercih edilmektedir.  Bunlar cildi tahriş ve dokunmatik hoş olmayacaktır. Ancak, soğuk sezon için mükemmel ve akrilik gibi bir malzemedir.  Ancak sentetik, ama yumuşak ve sıcak Bu konu.  Dekorasyon, dekoratif kordonlar veya şeritler, kendinden dokuma dantel gibi böyle saten şerit gibi malzemeler kullanmalıyım gibi Elbette, patik, süslemek için

Bazı çeşitli boncuk, pul ve Rhinestones kullanmanızı öneririz. Evet, bu dekoratif öğeler. Tabii, bebek için patik süslemeleri, ancak güvenli olup olmayacağını? Orada bir bebek pul veya boncuk gözyaşı üzerinde yaralı bir durum değil mi? Bizce, böyle bir risk almaya değmez. Özellikle nakış, örgü ve dekoratif dekore bebek patik kötü değildi.  Peki, örgü patik için? Çok erişilebilir ve ayrıntılı anlatın.

Ders "  Yeni başlayanlar için patik "- dikkatinizi.  Örgü iğne pinetok 5 küçük çorap iğne sayısı 3 ve iplik 50 gram gerektirir.   40 döngü konuşmacı, ve 4 konuşmacı ayrılmıştır, halka bunları kapatarak yazın. Eğer 7 santimetre bağlı olmayacaktır iken Sonraki vyvyazyvayte sakız şeması "K1, bir yanlış."

Biz pinetok bir kısmı, bir bebek olarak ayak bileği ateli aldık.  Sonra, ayak vyvyazhem bizim pinetok üst kısmı. Iğne sayısı 2 (iğne 1 numara şu anda 14 döngüler döndü) 1 dört döngüler vardır iğne numarasını taşımak Bunun işe yaraması için, kalan 26 iğneler bırakarak ertelenmelidir. Şimdi provyazyvaem 18 satır yüz döngü bizim 1 numaralı iğnesi üzerinde sadece 14 döngüler vardır.

Şimdi patik önemli bir bölümünü oluşturur zamanı.  Bunu yapmak için, sadece 10 döngüler ile ayak patik üst ile ilgili ve şu şekilde iğne yerleştirerek döngü sol zamana kadar çalışma bağlanmak hangi yüzüne yazın: iğne sayısı 1 - 14 döngüler (burun), 2 numaralı ve sayıda konuşmacı 14 döngü (topuk) - 4 - iğne sayısı 3 ila 16 döngüler (yan tarafı). Sadece 60 döngüler için konuşmacı üzerinde. Bu 9 satır örülmüş bir daire takip ediyor.

Birlikte örme bir satır 10 numaralı birinci ve üçüncü iğne (ayak ve topuk) ile ilgili ilk iki ve son iki döngüler.  Iğne sayısı 1 (ayak) 12 döngü, iğne sayısı 2 16 döngüler (solda), iğne sayısı 3 (topuk) 12 döngüler ve iğne sayısı 4 16 döngüler (sağ taraf): Şimdi aşağıdaki resmi var. O dönemde daha sonra tüm döngüler, iğne sayısı 1 (parmak) ve provyazyvaya onları sadece 12 döngüler kenara koyun, taban olsun.

Bu, bekleyen sayısını bir sonraki döngü ile birlikte ayak provyazyvat son döngüsünün her satırın sonunda önemli olan sol ve sağ elde edilir. Sonuç olarak, böylece tüm döngü yan bölümlerini provyazhete. Şimdi sadece döngü ve döngü topuk çorap yakın ve kenarları dikmek için kalır.  Bazı eğlence - pinetok kanca Örme.

Gönderen  Örgü şişleri bu farklılık pinetok tığ işi herhangi bir süsleme teknikleri dahil sağlar.  Patik son derece akıllı elde edilir.  Bu arada, sadece pinetok yaratıcılığınızı başlayabilirsiniz, ama, deyim yerindeyse, ilk adım olabilir.  Yani, bir konu almış olanlara bağlıdır hangi boyutunu kanca gerekir.

Ince pamuk ipliği daha küçük kanca ve akrilik veya yün gereken - biraz daha fazla.  Bizim iki ton örme patik çok hangi renk ana ve ek bir tanımlama vardır. Seçebilirsiniz hassas bir pembe ve beyaz, mavi ve beyaz, turuncu ve beyaz - tüm zevkinize bağlıdır, ancak ana renk koyu olmalıdır.  Diyelim tığ pinetok vyvyazyvaniya ayak örme başlar.

Bunu yapmak için, 10 hava döngü ve zincir etrafında 5-6 satır temsil eden 8 cm uzunluğunda oval vyvyazhem, çevresinde bir zincir ilişkilendirmek ana renk.  Şimdi, ayak hazır olduğunda, zihinsel oval son satır işareti ve yo olmadan provyazyvaem polustolbikami iki satır var. Sonra örgü başka 2-2.5 cm sc devam vyvyazyvaya yan ayak pinetok bir "duvar" bu yüzden. Şimdi ayak ve topuk ayak bölün.

Ayak yüzeyine ayak paralel olduğunu böylece yo Çorap provyazyvaem sütunlar.  Vyvyazali parmak sonra, birlikte topuk vyvyazyvaem sütunlar yo. topuk vyvyazyvaem yuvarlak parça, montaj ayak bileği çocuk hazır olduğunda.  Dekorasyon için bir başka neden, farklı renk ipliklerle ilişkilendirebilirsiniz, bu bağcıklı ve tığ işi pinetok farklı bölgelerinde bulunabilir. U-la-la.ru

örgü, tığ işi patik, tığ pinetok, tığ