örgü hakkında

 

Iğneler pinetok

Için pinetok Örme ihtiyacınız var: • 80 cm genişliğinde saten kurdele 11 mm.  Eraser.  Alternatif olarak, k2, ters örgü iki.  Ön yüzey.

Yüz serisi - ön döngü, ters örgü satırları - ters örgü döngü, yuvarlak örme yüz bir dizi.  Jartiyer.  Yüz ve ters örgü satırları - yüz menteşe.  Iş tanımı.  Konu renk Konfeti renkli arama 32 (36) döngüler ve dört iğne çorap bunları yaymak.

Jartiyer dikiş gelecekte pinetok bağlamak altı yuvarlak dizi açılış için.  Bir dairesel serisinin başlangıcı - orta topuk ile daha sonra örgü dikiş ön.  Çekmek için bir kayış ile dairesel delik bir dizi gerçekleştirmek için 6cm tepelerini zirvesinde (yani, cephe boyunca * örgü 2 STS, 1 yo, temsilcisi * dan).  Tüm kravat az 1 daire yüz serisi, sonra örgü yüz 8 (9) 1. iğne ve döngü W 2 konuşmacı döngü için döngüler.

Sadece bu 10 üst (12) menteşeli jartiyer direkt ve ters serisi, 2. iğne ve ilk 5 (6) döngüler üçüncü konuşmacı döngüler son 5 olmak üzere toplam (6), diğer döngü için bu kravat sonra kenara koyun.  At örme başlamak için en iyi 4 (5) cm tüm döngüler dairesel jartiyer dikiş sıraları, ve bir dairesel serisinin başlangıcı 10 (12) döngü önünde önünde şimdi.

Üzerinde yuvarlak örme 1. seride bir bantlama kenarından 1 10 (12) döngünün başına, 2 iğne vyvyazat 10 (12) STS söz etti ve sadece 16 (18), aşağıdaki ertelenmiş altı döngü onları kravat için bir üçüncü döngüler, üzerinde örgü topuk sonraki 10 (12) menteşeler konuştu 16 (18) STS ile, kalan 6 döngüler ve 10 kenar bantlama vyvyazat (12) döngü kravat 4. konuştu.  1. ve 3. iğne çıkarma gerçekleştirmek için döngüler dairesel sıra 9 (11).

Bunu yapmak için, örgü tel ilk iki döngü (yüz, bir yüz olarak ilk döngü kaldırmak ve kaldırılan döngü üzerine streç) ve ön tarafta son iki döngüler örgü.  Bu tekrarlanan çıkarma 3 (4) kere 2 yuvarlak sıra her.  2 döngüler birinci ve üçüncü iğne kalır.  Bağlantı yuvarlak ters örgü bir numarası vardır, sonra 1. ve 2. ve 4. iğne 3 iğne bir döngü transfer.

Kalan 18 (20) kat ve dikiş örgü dikiş döngüler.  Saten kurdele yarısında, oblik onun uçları kesilmiş delik bir dizi boyunca uzatmak ve bir papyon katlayın.  Bu gibi görünüyor, Botlar hazır!  Dergisi "Sabrina alınan Malzemeleri", № 6, 2007, «Bebek". Malzemeler klubochek.net

, Örgü patik, pinetok, yo