örgü hakkında

 

Iğneler pinetok

Için Örme pinetok Gerekli: mavi iplik Süper Bebek (% 70 Akrilik,% 30 yün, 107m/25g) № 2,5 düz iğneler 25 gram, 4 düğme. Garter: Ön ve ters örgü satırları - yüz menteşe. Düğmeler için delik: kendi arama üzerinden bir sonraki satırda döngü ve kapatmak için bir. Yoğunluk örgü Şal örgü 30 döngüler ve 64 satır = 10h10sm. Örme pinetok konuşmacı. boot ilk bölümü: 17 döngüler arasında kenar jartiyer dikiş örme kazanın.

Kakma kenarında 22 satır açık bırakılır döngüler sonra. BÖLÜM Bootleg: düğmeler için bir delik tarafından işletilen, sol taraftan her zaman dört döngü geri çekilen, 5. sırada iken, hem de 17. sırada, 36 döngüler arasında kenar jartiyer dikiş örme kazanın. Ön bağlamak için sonraki 11 döngüler için sekiz döngüler sol kenarına kakma kenarına yakın 22 satırları arasında jartiyer viskoz ve kalan 17 döngüler açık bıraktı.

44 mozaik kenar bir dizi sonra açık bıraktı döngüler.     Şimdi sağ tarafta menteşe bekleyen 17 konuşmacı çevrilmiş, arama 11 döngüler ön yüzünün sağ tarafında, menteşe önünde 11 konuşmacı, arama 11 döngüler ön yüzünün sol tarafında tercüme ve bekleyen 17 döngüler 1 parça = 67 önyükleme döngünün konuşmacı transfer . Tüm menteşe 12 ryadoy jartiyer dikiş örme.

Şimdi, her iki taraf kravat ortasında 28 döngüler ve 11 döngüler için açık bırakılan tek jartiyer st. Her satırın sonunda iç tarafında ön boyunca sonraki tembel döngüler, tabanından her satır provyazyvat 11 döngü sonunda dışında aynı zamanda gerçekleştirmek için basit bir broş (= bekleyen döngü örme ön ardından ayak 11 inci döngü kaldırabilir ve genişletmek ) döngü ile kiraladı.

Her iki altı halkaları için bekleyen kalmayacak sürece Örgü. Yakın Döngüler. İKİ patik: örgü simetrik için. MONTAJ: dikiş ve topuk üst arka çalıştırın.     Düğme dikmek.

Dergisinde yayınlanan malzemelerini kullanın "Sabrina Bebek", № 5 / 2010.

patik, örgü pinetok, örgü, elbise