örgü hakkında

 

Örme Tığ pinetok

Gerekecek: Bir kanca № 1,6, iki renk takı için boncuk, kullanım için Açıklama örme ayak bileği patik üzerinde diş açma işleri için şerit, şerit rozet bitmiş şeması, aşağıda. UYARI! Sütun iplik sayısı kompozisyonuna bağlı olarak örgü değişebilir.     Ayak uzunluğu (8 cm, zincir yaklaşık 5-6 satır bir örnek olarak) eşit bir boyut bağlamak için yaklaşık 10 hava döngüler arama Dizinin ana renk.

Bunun oval bir final serisi için Marks şimdi örme iki satır gerekir: yok yo hayır artar 1. sıra örme polustolbikami ve oval son satırdan 2 serisi yo olmadan da polustolbikami, ancak önceki polustolbikami döndü yaklaşık 90 derece (son serisi oval döngü farklı bir duvar örme olduğunu). Daha sonra artış 2-2.5 cm sc olmadan örme. Örgü tığ işi delikli pinetokmetre yüksekliğinde bir duvarın pinetok alın.

Bunun sonucu yığın zihinsel olarak ikiye bölmek - ön ve topuk. Ön ayak iki veya üç satır (iplik bağlı olarak) yo bar uyması, ayak paralel olmalıdır. Yani, biz ayak duvarlarında sütun c yo yarı oval, ancak merkezine doğru kenarlarından bağlamak gerekir.

Yani, yuvarlamadan unutmadan, ayak duvarının ortasında yanında oval kontur boyunca orta ayak duvar örme sc başlar (ön çıkarma, ilgili poluovalu yapmak Botlar). Örgü ve ters yönde bir sonraki satırda örme açın ve çıkarma yapmak unutmayın.

Yarı oval istenen boyuta ulaştığında, size, son ilk stolobik ile bağlantı, yo son serisi ile yanlış tarafında çubuklarında bar bağlantı ile dikmek veya bağlamak için sondan bir önceki ile ikinci ihtiyaç, vs Güzellik için, seri bir yo ve hava döngü sütunlu alternatif, ön provyazyvat dantel olabilir.

Yo dört sıra halinde ayak uygun stolbikamis ve topuk. Petlyuprovyazat yo her sütunda topuk gibi yo ön ayak olan sütun bir dizi her aşırı gelen yo ile iki sütun üzerine örme ayak ön, bir dizi sonuna bağlantı sütun bağlamak için duvarlarında. Sonraki satır örme güncel bilgiler, bir önceki satırın tek yo döngüler ve aralarında provyazyvat hava döngü ile provyazyvaya bar.

Önceki sıranın her döngüde yo sonraki satıra örme sütun. Dördüncü satırda, uyum kenarına çalıştırmak bağlama: sc, atlamak 2 STS, bir döngü içinde yo ile 5 sütun, iki döngüler atlanır.

Dekorasyon. Aşağıdaki ile ajur topuk vyvyazat fırfır ilişki bir dizi döngüleri temel renk: yo ile sütun, özledim iki döngüler, iki ile beş sütun halinde daha fazla bir döngü yo bir hava döngü gidip, iki döngüler atlanır. Kontrast iplik kravat fırfır sc, önceki satır döngü altında bir yo sc (boru için bakınız şekil) ile birlikte tüm sütunlar arasında provyazyvaya. Her bir bağlantı çubuğu (oval etrafında örme), örgü 5 sc örme karşıt bir parçacığı ayak etrafında fırfır için.     Fırfırlar kontrast boncuk dikmek, yarı oval boncuk, ayağın ön süsleyen bez yapılmış rozet dikmek, ya da ön ayak yarı oval ortasında bağımsız olarak ilişkili çiçek. Ince topuk slayt bir dizi malzeme www.crocheting.ru

yo, hassas, kanca, yo, patik, düzeni