örgü hakkında

 

Örme pinetok

Örgü pinetok için 30-50 gr çok renkli iplik gerektirir. Renkler parlak seçin. Bu iş için yün veya pamuk ipliği toplu kalıntıları uygun. Botlar jartiyer dikiş (her satır yüz döngüsü örme) iki iğne 3 mm örme.  Beyaz ve turkuvaz koyu mavi: Örgü veri pinetok dört yanında büyük iplik üç renk kullanılır.

Hesaplamalar 10. boyut verilmiştir. Eğer daha büyük boyutta gerekiyorsa, bu hesaplamalar için birkaç döngüler (4, 6, 8, vs) ekleyin.  İlk tally tabanlar.  41 döngü Arama ve iki seri kravat.

Merkezi 21. döngü işareti işaretine bir iplik renk. Üçüncü, beşinci ve yedinci satırlar merkezi döngü bir ek olarak, ondan sonra ikinci olun. Çift numaralı satırları yo ön üst provyazyvayte, bu nedenle orada hiçbir fishnet eksiklikler.  Tek pinetok lacivert iplik bağlayarak, turkuaz iplik, örme yazın.

Şöyle Yanlar vyvyazyvayte: örgü sırt turkuaz iplik dört sıra, iki gümüş, dört satır ve lacivert iplik ile turkuaz mavisi iki sıra. Sonraki vyvyazyvayte çorap. Bunu yapmak için, üç bölüme döngü bölün. 19 döngüler, dokuz döngü orta kısmına yan parçalar için.  19 ve 8 bir döngü tarafı, merkezi döngü kravat. Dokuzuncu döngü alt ön döngünün diğer tarafında ilk döngü ile birlikte örme.  Örgü açın.

Kravat sekiz yüz, dokuz ve dikişli sol tarafındaki ilk döngü döngüler. Örgü açın. Birlikte iki döngüler (bir döngü ve yan döngü merkezi bir parçası) serisinin sonunda orta kısmı, her zaman provyazyvaya Kravat. Yüzüne 10 dikiş az kaldığında, örme çorap bitti demektir.

29 yıllık döngüler İleri'yi Örgü sekiz satır.  Dokuzuncu satırında, iki cephe boyunca döngüler ve yo biri yapma, bağcıklar için provyazyvaya delikleri yok. Delikleri arasındaki mesafe 4.3 döngüler olduğunu. Daha sonra lacivert iplik üç sıra, beyaz iki sıra ve turkuaz iplik iki sıra Örgü.

Sonraki satır Örgü turkuaz Konu: 1 önde, yo 1, sonuna kadar tekrarlayın. Oluşan delikli için aşağıdaki yüz ters örgü yo provyazyvayte bir dizi. Lacivert iplik iki sıra örgü bitirin.  Sıkma olmadan döngü kapatın.  Ön tarafta örgü patik dikey dikiş hazır diker.

Renkli iplik dantel sveyte itibaren, patik üzerinde delikler içine prodernite. Ayrı pompoms yapmak ve ayakkabı bağları sonlarına ekleyebilirsiniz. Örme için 50g pembe ve koyu mor çiçekler, iğneler bu pinetok gerek iplik Sandens Sisu (% 80 yün,% 20 polyamid, 160 m/50g) 2.5 ve 3.4 serechka kumaş (daha az 2 daha 2), siteniz için 2 düğme.  Örgü yoğunluğu: 27 = 10 x 10 cm kalınlığında iğnelerin düz bir yüzeye x 38 serisi menteşeleri.

Tabanı bu patik örme başlayın: tip jartiyer dikiş 17-19-21 döngüler ve her zaman Örgü kalın pembe iplik iğne de. Döngünün içinde her iki tarafında aşağıdaki gibi 1 için üçüncü bir dizi ekleyin: iki döngüler provyazyvayte arasındaki aralıkta  , Ara filament açılması.  Tekrar eklemeler her 2-nd satır 2 kez = 23-25-27 n. Sonra eklemeler olmadan 12/10/14 serisi örme ve bir döngü her iki tarafındaki sonraki numarası üzerinden aşağı çevirin.

Topuk ürünün menteşeleri 7-7-8 sadece sağ kenar ekleyerek, 2 kez daha çıkarma her 2. sıra = 17-19-21 n. Sonra Örgü üst tekrarlayın. 0-2-2 serisi Örgü. Sonra bir döngü her 2 serisi 7 kez = 31-33-36 n iç tarafında sola ürün ekleyin  Dikkat!

Kapat üst kısmında 15-16-17 için bir seferde doğru ürünü 13-15-17-m satırlara.  Daha sonra 2 serisinin her yüz 7 kat boyunca iki döngü iki döngü içinde bölümünde 15-16-17 sol kenarına Örgü, 21-23-25-sıra başlangıç.  Sonra, örgü satırlar, kalan bölüm 17-19-21 kapattığınızda sağ bölümünde 15-16-17 35-39-45 için 22-24-28-D numarası eklemek  Montaj: narin iğneler § 38-40-44 ve örgü dikiş ön 8 sıra bir koyu mor iplik üst kenarı çıkarın. Döngü kapatın.

Büyük kalp patik üzerinde diker ve ona biraz da nasheyte. Kalp üst düğmesini diker. Dikiş ve dikiş ayak patik geri çalıştırın. İkinci tür patik Kravat.  Örgü pinetok 30-50 gram mavi-yeşil renkli ince bir akrilik iplik gerekiyor.  Patik tığ işi 2.

Dur: örgü şeması Şekil. Daha sonra 4 ve 3, s. çalıştırmak semistable. s / n  Toe: Örgü 7 sts merkezi 3p. Sanat. s / n, ve dik.  Alt 3 s. tüm Kravat plan çerçevesinde desen ve örgü bitirmek.  İkinci örgü patik da.  Döngüler Türleri: Hava Döngü (VA için tığ işi delikli pinetokn)  : Bölüm tip kanca, diş üzerine atmak ve n. ile genişletmek  Sc (v. 6 / n)  : Zincirleri koymak Kanca veya alt s. parçası ve yeni bir paragraf çizmek aynı anda kanca iplik ve örme 2 STS yakala.

Yo Stil (v. s / n)  : Kanca yo yapmak için zincirinin bir parçası olarak girmek ve 2 saat içinde kanca örme çiftleri yeni bir paragraf, paragraf 3 çekin.  Yo Polustolbik (polust. s / n)  : Yo zincirinin bir parçası olarak kanca tipi, kanca ve yeni bir paragraf, tek seferde örme kanca 3. fıkrası çekme etmeyin.  Bağlantı sütun (soed. yüzde.)  : Madde zincirinde Kanca tipi, bir iş parçacığı yakala ve kanca zincir bölümünde ve alt tarafından germek.  1. s.: Sanat. s / n;

2 p-th:. * 1 kabartma. Sanat. insanlar., bir rahatlama. Sanat. izn .*, s. sonuna kadar tekrarlayın;  Üçüncü s.: * 1 kabartma. Sanat. izn., bir rahatlama. Sanat. kişi .*, s. sonuna kadar tekrarlayın Her zaman 2. ve 3. s. tekrarlayın.  Pinetok Örme 0.5 cm ve 2 çiçek akuamarin genişliği 'flamme "saten kurdele ile akrilik renkli melanj iplik 30-50 g kullanılır.  Patik tığ işi 3.

Stop: (. Bkz. Şekil 6) bağlamak ayak patik ve yerine bir s. Sanat. w / o ve 1 s. Sanat. s / n  Toe: 4, s. için merkezi pinetok örme 7 STS için ayak ve dikmek. Tüm STS örme Devam ve s. yürütmek Sanat. b / n, 1 s. Sanat. s / n, 2 s. Her s. kapanış kabartmalı lastik bant, bağl. Sanat. örme ve bitirmek.  İkinci örgü patik de.  Üst kenarı bağlı patik saten kurdele kaydırın.

Bir yay ve çiçek bir pelerin dikmek için.  Döngüler türleri açıklaması örgü örneği görülebilir "pinetok mavi-yeşil."  Pinetok Örgü maç orta kalınlıkta açık sarı saten kurdele akrilik iplik melanj 30-50 g kullanılır.  Patik tığ işi 2 ve 2.5.  Ayak: şeması (. Bkz. Şekil 8), ile örme için ayak patik uzunluğu 9 cm olduğunda, örgü bitirmek.

Ayak bölümün kenarında ve her s. kapsayan, 2.5 cm yardım bağlamak için bir lastik bant almak bağl. Sanat.  Toe: orta bölüm ve örme 6 st vurgulamak için ayak patik. b / n ileri ve geri yönde, bağl bağlantı. Sanat. yan tarafı ile (bkz. 8). 10 m s. içinde bir daire içinde tüm n. kabartmalı lastik bant örgü devam edin. Bağlantı 5 cm ve örme bitirmek.

Kablo pinetok: 1. Madde bağlantı Bölüm 5. s / n, ve onları birbirine yakın bir zincir çalıştırın. 5. yüzyılda kenarından 4. paragrafın bir kordon vyvyazav ile biten n istenilen uzunlukta. s / n, ve birbirine yaklaşıyor. Desen deliklerden kablosunu slayt hazır. Hazır patik nemlendirmek ve kurumasını bekleyin.  Döngüler türleri açıklaması örgü örneği görülebilir "pinetok mavi-yeşil." Malzemeler viazanie.my1.ru

pinetok, delikli, tığ örgü patik