örgü hakkında

 

Örgü patik bir zevk

Bir çocuğun doğum - kadınların yaşamında en önemli olaylarından biri. Bağlı ve hayal ve umut olduğu. Yani sadece iyi oldu onun için yaşamın ilk gün (ya da onun) 'de istiyorum! Pek çok sorunun bebeğiniz için ilk ayakkabı bir dizi biri - kolayca çözülür.

Örgü Botlar - bir zevk! Hızlı ve çok ilginç İş: ben nakış, halatlar, Dantel, vb kullanarak, sonsuz renk, desen ve tasarım deneme yapmak istiyorum Yeni doğmuş bebekler için tasarlanmış karışık ortalama kalınlık veya özel, ve iş için yumuşak renkli tüm yün ipliklerin küçük kalıntıları alın. Basitleştirilmiş şeması için çorap örme patik aksine.

Bu, küçük kaynaklanmaktadır. Bu durumda, hesaplamalar ve sık primerkn doğruluğunu güvenmemek daha iyidir. Hacim ölçü ayak bileği de ayak ve jartiyer desen 14 satır (3 cm) örme karşılık gelen 33 döngüler (16 cm) ve konuşmacı yazın. Sonra çorap gidin örgü ve başka 4-6 satır kravat.

Şimdi üç düz parçalara örme bölün. Bir kalan varsa, orta ekleyin. Sonra kişisel örgü ilk 11 döngüler (sağ lateral), orta kısmı 11 döngüler bir dizi. Örgü ters örgü yan ve döngü orta örme çevirin. Döngü sağ ve sol yan kısımlarında kolaylık sağlamak için pimleri kaldırın. Iş yüz çevirin.

Sadece döngünün ortasında sonraki satırdan itibaren. Parça uzunluğu - Uzaktan bakıldığında küçük parmak ayak bilekleri (yaklaşık 5 cm) tabanına. Vyvyazyvanie "küçük dil" bitirmek ters örgü tarafı. Ön tarafında ve bir menteşe her metal kenar döngüsü "kamış" tipi kenar bantlama gelen menteşe sağ tarafına merkezden.

Döngünün arka yüzüne ve örme sağa doğru Örgü, iğne iğne ile ön reshoot. Aşağıdaki kişiler. sağ tarafta menteşe -: şu sırada bazı örme. parçalar - menteşeler, "dil" kenar bantlama ve istihdam - "kamış" kenar bantlama ve loop - tam dizi provyazyvaya döngü sol tarafında. iğne iğne ile ön reshoot onların bir parçası. Tüm döngüler içinde.

Jartiyer git desen 06.08 ve örme satır. Aşağıdaki dört kişinin her birinde. serisi serisinin başında ve sonunda dört sekme ve "dil" iki döngü biri götürmek. Eğer döngü ortamlarının sayısı. tek bir merkez provyazyvayte ve birlikte komşu iki döngüler. Birlikte merkezde, çift örgü iki döngüler, bile. Sonraki ters örgü yapılan çalışmalar, orta için dovyazav. Daha sonra iplik oborvite.

Merkez örgü dikiş ve açık çevrim birleştirmek "döngü döngü." Kumaş kalan dikey dikiş dikmek. Benzer şekilde, yapılacak ikinci Botlar. malzemeler dayanarak vse-sama.ru

Related Posts:
  1. kanca

düzeni, elbise, patik, desen