örgü hakkında

 

Iğneler pinetok

Patik 1 yaşından küçük çocuklar için iğneler Örme. Örgü patik yeni başlayanlar için bile, kolay kolay örgü. Iğneler örme yöntemi adımları çok ışık ve detay pinetok. Yani, anne ve dikişçi başlayanlar sevgili, örgü pinetok iki bu sürümü (2) en uygun konuşmacı. Örgü örgü şişleri pinetok pinetokpinetok Örme için. Ve böylece, tığ işi ihtiyacımız pinetok: - İki (2) pembe ve mor bu durumda herhangi bir renk iplik, - her zamanki konuşmacı.

1) Biz pembe iplik 22 döngüler konuşmacı (9 cm genişliğinde almak üzere) ve jartiyer dikiş örme 62 satır (yaklaşık 14 cm) (isterseniz St st örme olabilir) toplayın. Yüz döngü 2) Daha sonra, sekiz döngüler yakın mor ve örme 63 döngü iplik kravat bir dizi yüz, ters örgü döngüler, 65 döngüler yüz serisi, 64 sayı 66 serisi ters örgü döngü. 67 serisi     Yüz döngüler 68 dizi, 69 döngü ters örgü serisi, yüz menteşe 70 serisi.

4) Böylece, farklı renk alternatif 4 satır, sen mor çizgili 8, 7 ve pembe çizgili almalısınız. 5) son ve ilk satırı dikmek. 7) patik sol tarafında döner ve 2 gelin 2 Her iki taraftan iplik çizgili kısmına toplamak. Sonuç çorap oldu.     Noktası 2 noktaya 3 (3-4 cm) düz bir çizgi sews. Ve geri kalanı da iplik ve geciktirme açık topuk (noktadan 3 noktaya 3) toplamak.

8) Sadece ikinci örgü patik taşırlar. Burada ve hazır patik! Bu patik dantel ve Ponpon yapmak için kanca bağlayabilirsiniz.

Cap
  1. yo
  2. patik, patik, örgü pinetok örgü, örgü, tığ işi