örgü hakkında

 

Bebek patik örme

Ne kadar çocuk pinetok ihtiyacı var? Bir çift yeterli değildir, çok, kesinlikle iki bulunuyor. Büyük olasılıkla, beş çift vardı. Bir, diğer dökülen su veya çorba üzerine yazdı ıslak zemin vb bastı Bu nedenle, bir çocuk pinetok birçok konuşmacı empoze teklif! Annesi rukodelnichat sonra sevinç ve çocuk onu sıcak ve samimi bir zihin değil.     Unutmayın, biz okul örgü iğneleri de Pkak öğretildi?

Biz onların burun yukarı döndü ve hayatın olduğunu söylemek için örgü biz kullanışlı değil, biz mağazada satın almak için herhangi bir şey hayal edebiliyorum. Bir öğretmen sabırla örgü bize ders vermeye devam etti ve yavaşça Örme iğne gibi dergiler kaydı.

Ben dersleri bu tür eşarp iddiasız örgü olarak iğne basit modelleri, örgü üyeye nasıl çalıştığını hatırlıyorum, sonra çorap ve terlik ve kardeşlerine vardı hatta örgü rasmmatrivali düzeni pinetok kız, ya da örgü bebekleri patik için yetiştirilmiş tığ işi.     Ama ben yazısında deli bir şey zaten bizim çocuklar için güzel bir ayakkabı bağı nasıl söyledi "?", Ama bugün seninle çiftleşme başka bir yolu (resme bakın) paylaşmak istedim.

Hayret, örgü güzel bebek patik her anne-dikişçi bağlayabilirsiniz. Aşağıda ıslahının bir sema. . Biz ilk önce ve son sonra bıçağın her iki tarafa da ekleyin ve bir döngü merkezinin her iki tarafında da örme 35 döngüler ve örgü desenli çorap toplamak. İlaveler her satırda 3 kez yapın.     (Renkli Kontrast).

Tüm yüz menteşe, ikinci sırada tüm ters örgü örme ilk satırı. Üçüncü sıra: K1, yo * 1, birlikte 2 kişi .* sonuna örme. Dördüncü sıra: Tüm ters örgü. Beşinci sıra: tüm yüz. Altıncı sıra: Tüm ters örgü. Orijinal renk ve (7ryad) aşağıdaki gibi örme git: ön kenarına iğne ve bir döngü ile bir döngü boyunca delik ve provyazyvaem aracılığıyla yarısında kenar bükün.     Ve böylece Kray sonuna kadar açık.

Örme jartiyer dikiş 8 ila 20 serisinden, yani Tüm saflarında yüz döngüler, kişisel serisi, hem ve ters örgü. . Bunu yapmak için, daha sonra örme 19 döngüler ve bunları açık bırakmak (ve de son 19 paragraf) ve örme sadece 9 ikincil döngüler:. * 8 kişi, basit bir çizim, dönüş, ters örgü 8 döngüler ve birlikte 2 izn, * tekrar 8 kez çevirin. Daha sonra örgü yüz 9 ikincil döngüler ve 11p. sol tarafta kalan. Sonraki sıra örgü ters örgü.     2 kişi için dantel. * 2 kişi.

Ancak, 1 yo, 1 kişi., *, Sonuna kadar 2 kişilik tekrarlayın. Sonraki sıra tüm ters örgü. Daha sonra St st (kişisel ve izn döngüler lisans numarası. Arkaya dikişli) örme 10 satır ve jartiyer dikiş bir sonraki 6 satır (zıt renk). Tek seferde tüm döngüler kapatılması.

Tüm pinetok hazır, dikiş dantel geçer ve bebeğin keyfini çıkarın. Ancak, sırasında sadece bir     Hemen ikinci çiftleşme devam Botlar. - malzemeler detkikarapuzi.ru

pinetok yo, tablolar patik örme, yo, patik örgü, örgü