örgü hakkında

 

Örme mayo

Örme mayo örgüTığ mayo mükemmel bir yaz gardırop bayanlar tamamlıyor. Sentetik malzemelerin mayo önüne avantajları tartışılmaz vardır. Bu yazıda, bunlardan bazıları. 1. Örgü mayo türünün benzersizdir.

Delikli desen, ve yo sıradan sütun model benzersiz yapabilirsiniz. Sıradışı ve orijinal mayo kare, yuvarlak veya üçgen motifler yapılmıştır bakacağız. Kontrast renk alternatif satır parlaklık Bir model verin. Bu kadar şu anda son derece şık dantel bir sır değil. Benzer bir elbise içinde bir kadın bir kraliçe gibi hissediyorum.

Güvenli bir şekilde gizlenmiş samimi alanlarında şeffaflık rağmen bir çok örgü mayo ve en ürkek doğa öyle. Her durumda, başka bu mayo kimse olacağını kesinlikle emin olabilirsiniz. 2. Doğal ve güvenli bir şekilde. Esnek bir malzeme ile Pamuk ve burada keten ipliği, genellikle taksitli çağdaş mayolar.

Doğal elyaflardan yapılmış Ürününüz kolayca vücut nefes. Doğal lifler cildi tahriş etmez ve güneş onu mükemmel bir koruma zarar yoktur. 3. Örgü mayo sahibi yaratıcılık sağlar. Sonuçta, o stilini, boyutunu, iplik, model seçer. Fantasy sınır vardır. Bir mayo kullanışlı boncuk, düğme, pul, pul, boncuk, dekoratif örgü süslemeleri.

Vyvyazannye alışılmadık tığ işi çiçekler, yapraklar, ince dallar şey romantizm verir. 4. Mayo, dantelli ya da konuşmacı her kadının bireysellik vurgulamak, onu zevk ve tercihleri ​​hakkında konuşun. Renk düzeni (parlak ya da dinlendirici renkler) ve stil (mütevazı, açık, neden ya da ölçülü) sahibinin mizaç ve karakter hakkında anlatacağım. Örgü mayo rakamlar gizlemek avantaj ve dezavantajları vurgulayın.

5. Uygun fiyat. Kravat mayo, örneğin, bir kanca da zor değil. Hatta bir acemi dikişçi, çalışma ile başa çıkmak için döngü temel tip öğrenirler. Şemaları ve tanımları seçimi tüm beceri düzeylerinin Örgü tatmin edecek o kadar büyüktür. Bir mayo ve yüksek malzeme maliyetleri gerektirmez. Örme ürünleri ve aksesuarları modern çeşitli herhangi bir yaratıcı fikir uygulamak böylece büyük.

Örneğin, 2011 yılında, bir moda mayo dantelli ve kalça üzerinde giyinme dantelli mini sarongs sadece: bir örgü mayo bir kız kesinlikle başkalarının manzarasını hayranlıkla, onaylanması çeker. Elbette var ve kötümserler örme şeylerin eksiklikleri üzerine gelin, ancak zerafet ve olağanüstü itiraz takdir edecek örme mayo, uzun moda yükseklikte olacak. Malzemeler spletnicam.ru

Örgü mayo, triko, mayo, narin