örgü hakkında

 

Tek başına bir mayo

Örme tüm bayanlar kullanıcı dostu ve pratik tanımaz mayo. Ama bugün, çoğu kadın, bu kadar emin gitmek için, bir mayo satın değil varsa. Örme 2011 trendi olarak adlandırılan mayo. Peki seçim trikini, kapalı mayolar, bikiniler, g-dizeleri ile model veya şort örme.

Eğer bir eşi, kravat mayo kendinize olan bir plaj istiyorum. Kravat mayo kendi örgüsatın almak internet üzerinden ve deposunda şemaları çok çeşitli bulabilirsiniz bugün, çünkü şimdiki zamanda, beş yıl öncesine göre çok daha kolay hale iplik renk her türlü hakkı.  Örgü istemiyorum nasıl ya da bilmiyorum, siz ortak sorabilirsiniz  arkadaş ya da şirkete özel bir hitap.

Sadece stil biricikliği ve özgünlüğü vurgulamak amacıyla oluşturulan örgü mayo modelleri mevcut. Sadece herhangi bir kız için kendinize uygun bir şey seçmek için o kadar çeşitlidir.  Aynı zamanda, bu bikini dayanılmaz bakacağız.  Çoğu zaman elastin şeklinde bir ekleme ile mayo pamuk ipliği üretimi için kullanılır.

Eğer bir örgü mayo satın alacak, ancak kuruması için uzun bir süre olacağını endişeleriniz varsa, her şeyi iplik bağlı olacağını biliyorum. Yine her zamanki kurutma mayo daha fazla zaman alacağını da. Ama örgü mayo güzelliği ve özgünlüğü bu küçük bir kusur kapak daha fazladır.  Birisi düşünebilirsiniz bakımından örgü mayo sıcak olabilir.

Eğer pamuk karşılaştırmak Ama eğer  ve ilk olarak, sentetik yapılmış düzenli mayo daha rahat hissedeceksiniz.  renk, stil ve desenleri mayolar örgü  Moda stilleri için olduğu gibi, fark etmişsinizdir ki geçen yıl ve popüler mini tığ işi bikini. Ayrıca dikkat  "örgü", çiçek, dantel ve çeşitli süs eşyaları ile.  Moda çizimleri ve geometrik şekiller bezelye.

Mod sarı, gri, mavi, pembe, beyaz ve  siyah mayo örme.  Moda trendi güvenli bir örgü bikini straples zavyazok çağrılabilir. Genellikle yan süslemek için kullanılır.  Örgü mayo en önemli avantajlarından biri de tamamen doğru rakam olmasıdır. Korse ve külot üzerinde perdeler veya ryushechek ile, ses ekleyebilirsiniz.

Ve bir kelebek ya da çiçek düzenleme sayesinde "sorun" alanlarında bazı dikkatin yapabilirsiniz.  Kaynak V-krujevah.ru

mayo model, mayo, şeması, örgü örme