örgü hakkında

 

Örme Modern çeşitli mayo

Eğer süre önce kız çok bir örgü mayo pratik ve uygunsuz hissetti, ama günümüzde bazılarımız zaten bu değerli az şey satın almış. Ve haklı! 2011 mayo moda trendi Örme.  Bugün, mayo seçimi sadece çok büyük. Kapalı mayo, model trikini ile mayo tanga külot - Modern alıcı hiç de şaşırtıcı değil.  Moda sürekli değişiyor.

Bugüne kadar tasarımcıların amacı - stil bireyselliği, özgünlüğü vurgulamak için. Tığ mayo en iyi bu gereksinimleri karşılamaktadır. Modern  örgü mayo her kız o sadece sevimli görünür bir mayo almak böylece çeşitlidir.   Bağlantı mayo kendimi olabilir ve daha sonra sahilde, sen eşit olmayacaktır.

En sık eklendi elastan (mayo şekilde de uygun zaman) ile pamuk örme olduğunu.  Örgü mayo için Moda yeni bir trend değil. 10-20 yıl önce, bazı bayanlar zaten onlara dikkat çekilmiş, ancak uygun kaliteli malzeme yetersizliği nedeniyle var  Örgü mayo sonra özel bir popülerlik alınmadı.  O kuru tutulmalıdır çünkü çoğu kız bir örgü mayo satın tadını çıkarın.

Her iplik bağlıdır.  Dokulardan mayo uzun biraz dışarı Gerçekten de kurur. Ama giysi veya mayo başka biraz daha uzun beklemek değiştirebilirsiniz. Size rahatsızlık bir sürü getireceği olası değildir.

I hızlı viskon gelen mayo kurutma söylemek gerekir.  Bazı sıcak örgü mayo da inanmak eğilimindedir.  Pamuk ipliği mayo bağlıysa, o zaman çok daha mayo gibi sentetik kumaş daha rahat olacak.  Örgü mayo tasarımcıları modelleri 2011 yılında bize sunan nelerdir?

Daha önceki yıllarda, ayrı modeller çok dürüst ve sadece biraz avret kapak çok popüler tığ işi mayo vardır.  Çoğu zaman bu tür dantel, çiçek motifleri, çeşitli süs eşyaları ve örme şeklinde bir çok özgün bakmak "grid" olarak "kapalı" Mayolu elemanları. Modaya uygun desen ayırt bezelye ve çeşitli geometrik şekiller olabilir. Sarı, pembe,

siyah bir mayo, beyaz, mavi, gri.  Eğer örgü mayo çok etkileyici ve seksi görünür, ne renk seçiyor.  Sadece açıklık derecesi ya da kapalı üst ve ısı-şort ya da kapalı üst, kapalı modelleri ile mayo, trikini mayo ile Örme mayo tanga külot ödün yok  Bu örgü bikini mayo ile vurgulayın.

Hayır doku ile karşılaştırmak olamaz samimi örgü kalıpları. Modern örgü örme mayo mayo çeşitlitriko uygulamak zordur hayal için oda Plenty, kolayca örme kumaş ifadesini bulur.  Moda trendi Örme dizeleri ve askıları olmadan bikini mayo. Çok sık tasarımcılar başyapıtları saçak süslemeleri kullanın. Şu anda, pek çok firma ısmarlama mayo örme hizmet vermeye hazırız.

Kendi başına bir mayo yapmak için bir örgü tekniği değil, zor var. Eğer üst ve alt ideal biçimi olduğunu düşünüyorum model seçebilirsiniz.  En güzel bir örgü mayo bazı parçaların yardımıyla, görsel şeklini ayarlayabilirsiniz ki aslında aynı zamanda.

Örneğin, korse ve külot üzerinde thingies veya moda güneşlik gibi çiçek düzenleme gibi hacimli, parlak dekorasyon, ekleyebilir, kelebekler "sorun" alanlarından dikkatin.  Örgü delikli mayo da detayları ile deneyebilirsiniz.  Böylece, örneğin, pul veya Rhinestones üzerinde dikili olan sıkı örgü mayo harika görünüyor. Bu yaklaşım sadece mayo tamamlayıcı, aynı zamanda hattının düzgün bölünmesi değil.

Seçtiğiniz model, aynı zamanda sadece hayal bağlıdır. Delikli örgü, yeşil bezelye, "grid" - ne gibi seçin!   Giyim örgü mayo kendi dayanılamazlık güven tek kadın olacaktır.  Soyunma odasında bu tür bir şey belirli bir cesaret gerektirir.

Size muhteşem göğüsler sahibi, ince bel ve düzgün bacaklar, neden, özellikle başkalarının biçimlerinin bir mükemmellik önünde göstermek değil  Mayo ve böylece belirli bir açıklık gerektirir. Malzemeler www.borofka.ru

hassas, mayo, mayo model örme