örgü hakkında

 

Örgü mayo bir başyapıt

Tığ mayo yo bir başyapıtmayo çok popüler Örme! Bu nedenle, deneyimli ve acemi hem de bugünün Örgü için çok sıcak konu mayolar. Bugün temel ilkeleri tartışacak örgü mayo kanca. Ben de kişisel deneyim olarak tığ işi mayo. Çok yakında ben örgü bir ana sınıfı yapacak mayo adım resimleri ve videoları adım. Deneyimli Örgü toplanan tüm bilgiler Örgü mayo ne iplikten?

Kız podborochku iplik burada test etmek için: Bu sorular tüm Örgü bulunmaktadır. hemen hemen her sayfada forumlar durmadan bu soruyu sormak! Elastik İplik gerek yok! En uygun iplik elastan içeren. Iplik deposuna kazma, ben elastan ile iplik iki tür bulundu. Adlı yabancı iplik «El-pamuk" piyasada nadir (50 g/170 m).

Ve, birçok mağaza iç bulabilirsiniz. Bu iplik şirket Pamuklu streç 50g 160metrov film denilen Kamteks. Benim bu iplik renklerini gibi site Kamteks, narin bir çiçek çok doğrudan izleyebilirsiniz. Ayrıca, çok yumuşak ve vücuda hoş. Ne bir örgü mayo için kayış mı?

PMnogie sadece vyvyazyvayut zincirleme ve ya yo, yani kablolarını bağlama. Ama bu kadar örgü tavsiye etmiyoruz! Bu, düz bir hat sakız satın almak daha iyidir. Ya da çamaşır deneyin. Kendimi bir şapka sadece bir deneyim olmasına rağmen. Aynı zamanda onun mayo renk altında sc kravat. Tığ mayo örgü için bir başyapıtşapka sakız kalınlığı değişen, bu kıvrımlara baktı ki çok kalın tercih.

Biliyorsunuz, bu kayış daha iyi meme ağırlığı yerine iplik sadece vyvyazanye dayanabilir. Evet, ve göğüs daha iyimser ve ayakta bakacağız! Bu benim her iki sürümü de denedim çünkü bana sadece kişisel deneyimlerinden demek olduğunu! Nasıl elastin olmadan kullanıldığında örgü için streç, iplik için fincan vermek değil mi? PChtoby fincan sakız açmak için gereken taraf için gergin değil!

Bu şapka kendisi sakız açmıştı olabilir. Ama bildiğim kadarıyla Örgü aktif kauçuk iplik kullanıyor! Ayrıca silikon damar ya da boncuklar bir dizi, sakız veya spandex iplik (henüz Bobin sakız denir) olarak adlandırılır. Şimdi, son ya da bir lastik bant ile dizi kravat son çift, bu kupa örme kadar gitmeyeceğim!

Kendimi hiç denemedim, ayrıca çamaşırhane sakız (yaklaşık 3 mm genişliğinde) kullanabilirsiniz, ancak muhtemelen dikmek gerekir. Nasıl bir fincan sütyen mayo bağlamak? Sana düzenleri 2 seçenekleri öneririz. Mavi korse için uygun, ve kahverengi ikinci İlk shemki. Sürekli genişleyen Örgü ilk düzeni için. Ve başka bir bakın. Ne kullanmak kalmıştır.

Mayo kullanmak için Bardaklar Bardaklar zorunlu değildir. Ancak meme küçük veya hamilelik ve emzirme deneyimli varsa, neden bunlardan yararlanmak değildir. Bardaklar bile şınav etkisiyle, farklıdır. Anladığım kadarıyla, mayo için Su-53 bir fincan tipi modeli kullanmak daha iyi olur, Model FB-41, bir astar yapmak, bir fincan eklemek için uygundur.

Bir örnek olarak, Japon tasarımcıların çalışmaları size sunmak istiyorum. Burada açıkça bir fincan içine pristrochena podkladochka ve eklenen görebilirsiniz. Bu arada, bardak pushap yanı sıra onlar silikon kulak ekler kullanın. Küçük ve podvisshaya olsa bile vladyshami ile göğüs, sadece mükemmel görünüyor.

Buna ek olarak, onlar dokunma, doğal göğüsler gibi söylüyorlar. Mayo dikmek, bir astar kumaş olarak, sözde Supplex (dikiş mayo için özel bir bez) yanı sıra giysi dikmek bir çok ince örme kumaş kullanabilirsiniz öğrendim forumlarda Kazı bir örgü mayo için astar. Ancak, bence, dikiş mağazaya gidip mayo astar için istemektir.

Bu arada, birçok örgü mayo için astar kumaş kullanmadım. Ama bu gerekli olduğunu düşünüyorum çünkü daha hijyenik ve estetik. Bir fincan için bir cep görevi görecek şekilde arada,, dikiş olabilir! Nasıl tek parça streç giysi külot bağlamak? Farklı açıklamalar bir araya geldi, ama kullanışlı gelmiyor.

Ben örme çok basit ama etkili bir yol tavsiye ederiz. En sevdiğiniz pantolon alın. Örgü ve yo olan veya olmayan ortak sütunlar üzerinde duruluyor yo, Eğer kapatma örgü viskoz tercih şeylere rağmen. Örneğin, kemer ile, orada olmak sakız kravat veya ilk satırda onu meşgul olabilir başlatın.

Öncelikle, Örgü düz ve külot hattı götürmek. İnanın bana, model ile ilgili şort kahve bazı açıklamalar daha iyi size uygun elde edilir! Peki ben size söyleyeyim mayo boşluk örme ve örme ile ilgili en iyi şey gibi görünüyor! Çok yakında bunu ihtiyacı olanlar için açıklama teşhir ve model için umut!

Bu arada, hayal ve icat! Bir başyapıt - ayrıca bir örgü mayo oluşturabilir miyim! yazar Oleksi, malzeme oleksi.ru

mayo, tığ, mayo, yo