örgü hakkında

 

Mayo Örme bu güzel

Tığ mayo - bu, güzel alışılmadık, yararlı ve doğal. Yıldan yıla oldukça istikrarlı fashionistas arasına ilgi. Tığ mayo - bu güzel çiçeğinBu yaz mayo tekrar moda yükseklikte olması örme. İşte moda podyumları dünyasının tanımlanmış anahtar eğilimleri vardır.  Bir renk bikini veya mayo seçerken tercih edilen parlak ve doygun renkler erimiş. Olağandışı gölgelerle renklerin birleşimi - yani inanılmaz moda giyim yapacak budur.

Bu görevi kolay örme uygulayın. Yeter, örneğin, vyvyazyvanii serisi renkler alternatif. Bu arada, önümüzdeki yüzme sezon kendi popülerliğinin zirve olarak genişliği değişen bir şerit.  Çeşitli biçimlerde hoş geldiniz.  Frank ayrı mayo olarak özellikle moda.

Geleneksel olmayan model (omuz askısı, sert kapaklı, çizgi armholes, kayış ile) de katılımsız sol olmayacaktır. Geçen yıl popülerliğinin zirvesinde olan çekiciliği ve trikini (erimiş bikini ve mayo karışımı), kaybetmeyin.  Uyum her model için uyumlu bir örgü mayo vermek takı, bitirin.  Taşlar, fırfır, kristaller, Rhinestones gerçekten benzersiz kılan.

Iplik veya lurex lurex bitirmek Kullanımı - Önümüzdeki sezon moda trendlerinden biri. Baskın parça plaj kostüm büyük bir çiçek, tığ işi, ya da rastgele mayo dağınık birkaç küçük çiçek, olabilir.  Örgü mayo oldukça şık kılan en önemli şey - bu dantel. Şey ile ilgili delikli desen kadınsı ve seksi.

Küçük veya büyük ızgara, "fan", "kemer" ve herhangi bir benzer modeller gelecekte moda sezonunda geçerlidir. Örme tarzı bir şey olabilir. Sonuçta, düzeni bile saydam mayo güvenli bir şekilde meraklı gözlerden yakın yerlerden korumalı şekilde profesyoneller tarafından geliştirilmiştir.  Dikişçi küçük bir mucize yarattığı gibi mayo örgü, moda dünyasında yer gurur duymaktadır.

İleri Malzeme ve Teknoloji çiftleşmelerin (manuel ve makine her ikisi de) mayo kumaşı daha giymek için daha az pratik yapamaz. Hadi mayo uzun kuru örme, ancak benzersiz ve zarafet herhangi bir karşılaştırma gitmez. Rakam onurunu vurgulamak ve turistlerin kalabalık sahibi sağlamak için karlı böyle bir şey.  Giyim ve toptan ve perakende.

Yüzme spor giyim Büyük seçimi, dövüş sanatları, jimnastik ve her yaştan çocuklar için dans. Malzemeler sovets.net

örgü mayo, şeması, mayo, çiçek, narin, desen