örgü hakkında

 

Hatta bir mayo

Yani elinde altın ise sadece, bunu yapmaz. Bakılırsa, hatta bir mayo bağlayabilirsiniz! Konuşmacı içeren kolay plaj takım gibi görünebilir. Mayo alt için Desenler, aşağıdaki ölçümler gerekir: poluobhvat bel, kalça poluobhvat, yan ürün uzunluğu, orta kısmının uzunluğu (yani, arkasından bel ortasına ön bel ortasından).

Bağ bile mayo mayoağır kağıt üzerinde belirlenen standartların bir çizim yapın. Sıkı lastik bant başlangıç ​​üstten Örgü, döngüler № 1,5 yavaş yavaş modele göre satır belirli bir sayıdan sonra bir döngü giderek gerekli numarayı çevirin. St st konuşmacı № 2,5 3 cm geçtikten sonra, aynı zamanda kalça için bir döngü sözlerine ekledi. desenleri, kaldırmak başlar döngü (aniden veya yavaş yavaş -. Sizin ayarladığınız modele bağlı olarak)

Bağlama, iki yarısı doğru nemli bir bez ve kuru otparte çok ve daha sonra dikiş. Bel üstü koltuk altı ve n ve 6 cm korse leotard göğüs ölçmek için. Bir yular üst benzer bir şey var. Iğneler № 2,5, örgü yaklaşık en uzun hattı ile başlayarak, Örme. 2 / 3 yükseklik, konuşmacı № 1,5 gidin.

Ürün dikmek artık mümkün, örgü renkli iplik ve nakış, düğmeler, renk ile dekore veya başlangıçta yerine güzel bir çorap örme desen seçmek için mayo ve kemerler. Aynı model örgü tığ işi mayo olabilir için, daha yoğun ve konuşmacı daha dayanıklı olacak ve korse tek renkli kareler bağlanabilir. Daha çok açık havada mayo alın.

Sigortalı mayo örgü tuval dantel korse ve alt bağlantı yapılabilir. Evde - plajda Pare ve delikli eşarp gibi güzel olarak hizmet verecek aynı desen kravat büyük kare tuval. Malzemeler vayjem.com

mayo modeli, delikli, örgü