örgü hakkında

 

Pembe ceket örme

Pembe ceket model örme

Pembe örgü kız Boyut kat: gerekir: 250g pembe «Vernito" iplik (250gr/280m) ( % 50 yün,% 50 pamuk), 4 dikdörtgen beyaz tuşlar, çiçek için daha geniş pembe ve kahverengi kemer dar bir şerit, Örme S paltolar Konu 2 toplamlarda örme. Geri: Arama 55 ve İnci viskoz Örgü Döngü (Şekil I) B sonra P. Her iki tarafta sıra 15 tek döngü 2 kez uzak çekmek desen bir desen bakın.

29cm, armholes başlama çıkarma Bağlama: üç ve bir çift için bir kez, bir kez 4 döngü, her ikinci sırada.     İş o zaman bile azalır. 13cm Kol tüm döngüler yakın bağlamak. Önce: 35 döngüler için arayın ve geriye bağlayın. İç sınır döngüleri (6 döngüler) Kravat inci desen. 39 cm bağlayarak, boyun döngü çıkarmak başlar: her satırda iki kez altı döngüleri.

Diğer İş bile azaltmak 2 cm. Döngü kapatın. Kol: Bir kez 3. ve bir kez 2 döngüler ile bir kez 4 döngü her iki tarafta her iki satırda: 35 Tip Tie döngüler ve inci model S sonra 2 AP 5cm kollu, başlangıç ​​çıkarma bağlama desen Örgü desen bakın . Kalan 5 cm bile azalma çalışın. , Üst üste yakın 2 kez 2 döngü kol bağlayarak, kapatın ve hangi döngü.

Yaka: tüm detayları diker, boyun Örgü 38 döngüler ve inci türü desen kenarları ve orta her ikinci satırında bir döngü eklendi.     Tüm 9 cm döngü yakın bağlayarak. Finish: Tüm kenarları düzeni III bir kanca kravat. Düğme dikmek. Çiçek Programı IV Kravat ve kurdele ile süsleyin.

Dar hat çevresinde kaydırmak için şerit birkaç kez değil, yayıldı düzeltmek ve çiçek ortasında iletin. Geniş şerit sargı her petal. Kaynaklara dayalı kniti.ru

Related Posts:
  1. Örme Oyuncaklar
  2. tığ işi elbise

desen, devre döngü, çiçek başak