örgü hakkında

 

Örme kat

Geleneksel renk, şekil ve klasik kalıpları. akrabaları tarafından kat el yapımı ayırt gereken şeylerdir yenilikçi dekor. Kendinizi sınırlamayın Tasarımcı Victoria Shepeleva örme dış giyim çok üzerinde çalışıyorum.

Her modelin parçaları ve cihazların cesur bir kullanım özellikleri, giyim için karakteristik değildir: bütün zarif bluz ve elbiseler daha alışık fırfırlar Karıştırdı türleri, volanlar, yerine mont ve hırka da fazla.  Perdelik her türlü biraz bunlar çok büyük olan ceket değişiklik, bazen yaka, manşet ve alt süs olarak değiştirin.

İlgili konuşmacı, volanlar ve daha yumuşak, esnek fırfır, bir kanca yaptı, daha sıkı olan, ceket modeli altına şekli, iyi kilo tutmak daha iyi şekle uygun, tuval yürüyüş sırasında deforme etmez.  Perdelik yanında puf kollu kullanmak iyidir: diğer ortaçağ elbiseler gibi, birkaç kez birlikte çekilmiş veya dar yüksek kelepçe ile üst geniş hale gelebilir.

Bu kollar alışılmadık kadınsı ve romantik bir görünüm.  Victoria Shepeleva çok büyük bir üst giysi aksesuar kullanılmasını tavsiye: Farklı şekil, tokalar, büyük düğmeler, dekoratif elemanları diker. Donanım doğal malzemelerden imal edilmiş (ahşap, deri) ise tek gereksinim daha iyidir.

En popüler ve pratik malzemelerden biri hindistan cevizi, bu düğmeler ve tokaları bile en büyük triko düğmeleri yük tuval olmaz için önemli olan çok güçlü ve son derece hafiftir.  Başka bir moda trendi kat sonbahar-kış 2009 kürk yaka komik ilipalto eğilimi ile kesilmiş.

Etomozhet tilki, tilki ilimeh podleoparda, büyük isogreet vsamuyu soğuk kış chtoochen dlyanas doğru görünüyor kabarık olabilir. Örme kat yoburada ve kanunlar o hareket ve örneğin kürk yeni bir kullanımı tavsiye Victoria Shepeleva, kutup tilkisi kuyrukları ürünün altında bir saçak dikmek için. Bu inanılmaz şık görünüyor!  19. yüzyılda popüler zengin dekor ceket, moda haline geliyor.

Şimdi kolayca kurdeleler, çiçek ve dantel süslü pelerin olabilir. Örneğin, geleneksel abiye el yapımı dantel Bruges saygınlık zarif modeli vererek, kat taşındı.  Bruges dantel elemanları hem dekore veya üst rafta kumaş dikmek, dantel manşet yapmak ve değişik bir sürü yaka ve hepsi muhteşem vardır olabilir.

You can da kat tamamen açık iş ama, tabii ki, bu model serin sonbahar rüzgar için dantel değil.  Aksine, bu kat şık hırka olarak hareket edecektir.  Tema bir örgü ceket olmadığını hacmi ve yapay bozuk ya da hiç takip eden düşüş olarak yakın ve uyumlu ve göz alıcı, gibi ilgili.  Birçok tasarımcı onu geleneksel trençkotlar ve deri ceketler yararına vermeyi teklif etti.

Kat hafif basma ve ipek akşam önlük özellikle birlikte, çok daha fazla çekicilik sağlar Örme.  Ayrıca, deri, pamuk ve dış giyim tüvit öğeleri üzerinde çok önemli bir avantaja sahip büyük örgü yalıtır hatta bazen sıfır sıcaklığında ek aksesuarlar, ihtiyaç vücut, bu yüzden. . Örme kat bu sezon dış giyim dünyasında gerçek bir devrimdir.

Bundan sonra, kat görüntünüzün bir güzellik altında gizleme değil, daha ziyade onun temelidir. Dokulu iplik canlı bohem tarzı göstermek maksimum uzun ceket: sizin karakter özellikleri ise esneklik, cesaret, gizem, sonra örme ceket tam size göre yapılmış.  Jersey muhtemelen demi sezon giysiler için en iyi malzemedir.

Bu rahat kıyafet gibi büyük ve çıkış seçeneği olarak sık sık zariftir.  Bir kat bir alternatif sonbahar-kış 2008/2009 sezonu burun-panço veya ücretsiz örgü örme ceket tunik parlak, göz alıcı modeli popüler olabilir. Sıcak, rahat ve her zaman şık olan ana şey.  Fotoğraf: Vyacheslav Belous. Malzemeler sheru.ru

hassas, elbise, yo, yo, model, örgü iğne