örgü hakkında

 

Şık kat kat örme

En uzun ve en geniş kat açıklamaları ile modelleri artık bir kilogram biraz fazla bir ağırlığa sahip Örme. Iplik tüm madde, yani onun yapısı ve iplik sonra ek hacim alır ve bu yolla yeni teknolojisi, dönen bir tüy kadar hafif olur. Ayrıca, batan değildir ve bunun dışında ilgili ürün iyi şeklini almıştır.

Ürün çok güçlü yapar polyamid, ilavesi ile bir kat karışımlı iplik seçin ve daha kolay bakım. Bu iplik hızlı ve kolay bir kat örme ki, tüketimi önemli ölçüde azalır, ancak böyle bir "büyük" ağırlıklı bir ürün için nispeten küçük bir uzunluk artmaya devam edeceği, güvenlidir. Önemli: el, yıkanmış yüzeyin bu genişletilmiş şeklinde kurutulur!

Şık ceket, bordo patent melanj iplik zamanki desen yaptı. Lüks madde, ancak yeni başlayanlar için kullanılabilir: gerçekleştirmek için yeterli edebilmek için olağanüstü bir yardım modeli örgü ve ters örgü sadece yüz döngü. doğal yün Coat değerli kum rengi örme. Kat belirli bir stil veren kabarık sahte kürk çıkarılabilir yaka, kesip hızlı ve kolay dikti.

Örgü ve dikiş detaylı talimatları     Kadar onun ayak bilekleri için ceket. Iç kapağı üzerinde, toplu ve hafif iplikten bağlı çok sıcak ve rahat. Şık bir ceket örgü ceket modeli örgüsoğuk hava olması gerekenler!

Mükemmel bir yürüyüş gardırop tamamlıyor. "Boyutsuz" patchwork panço, sekiz birbirine örgü kareler artı golf plus yaka ve uzun yoğun saçak triko orada kavram olsaydı çevreleyen "küçük siyah mont," küçük siyah olarak Elbise <<plaka örgü bağlandığında modeli Raglan bir tür sadece koşum takımları tam olarak> moda> vysoykoy, bu görünecektir - 70'lerin geri kadınsı ve güçlü hem de: Yumuşak akan kat kadar onun ayak bileklerine kadar.     Model zip aşağı yukarıdan aşağıya ve ferah "delikli" cepler için bir yaka ile donatılmıştır. , Fonksiyonel güzel ve modern! Bir kesit tiftik ipliği eklenmesi ile iplik boyama midi ilgili hassas kabartma desen ince bir kat. Çok zarif ve kadınsı modeli modeli zayıf bir bükülme iki konuda yumuşak tiftik iplik yapılmıştır.     Tselnovyazanye ceket cepleri, desen bozmadan, tam olarak "tırpan" maxi genişliğini çapraz - bu güzel ve pratik! Bu örgü desenli kontrendikedir durumdur.

Istenen etkiyi sadece üniforma yoğunluğu bir dikişli web yüzey şekilleri saçaklı iplik ile elde edilir. Iki cepli hiçbir bağlantı elemanları ile kat. kolayca uyum ve çok hızlı bir şekilde kürk andıran pas renkli iplikler bir başka modelidir. Çok sıcak panço giyen bir kat için harika bir alternatif, elmas, örgü ve desenler ağartılmamış iplikten bu model süslemeleri "darbelere" örme.

Bu seçkin lüks kat kabarık kürk ağır kabartma forma kombinasyonu, normal değildir ve çok etkilidir.     Olmadan bir çıkarılabilir yaka kaybeder ve savurganlık bir dokunuş İrlanda klasik model tüm ihtişamıyla göründüğü zarif shazyubl dönüşüyor!

Tığ mükemmellik modeli vererek Eton yaka, kürk bir engel değil! Her şekilde klasik. A uyumlu tasarımı, temiz, konforlu uzunluğu zengin renk, orta hacim ve no frills bitirmek için bu

modeli uygun eklenenler gerektirir: Bu kat en uygun düz dar pantolon ve ayakkabılar zarif ayakkabıları ya da topuklu akciğerlere sahip botlar.

döngü, desenleri örgü, desen, elbise, örgü