örgü hakkında

 

Herhangi bir gardırop Örme giyim temelidir

Örme Bu çerçevede giymek Herhangi bir dolap, ve o demode asla. Herhangi bir dolap elbise giymek temel ÖrmeHer durumda, kadar örme sadece olmadığı için tüm dünya, küresel ısınma yakalamak değil kadar konfor görüntü verir ancak temel özelliği ısınmak için yeteneğidir. Ayrıca, bu elbise bile özel bir bağ bozumu ve ruhu olan Modern örgü kazak, ceket ve bolerolar görünebilir gibi onlar özellikle sizin için elle bağladılar.

Onlar görünmüyorsa eski moda, doğru şeyler ile birleştirmek özellikle.  Ve burada en ana eğilim katman olduğunu.  Kısa ceket örme veya tığ işi Bolero uzun dantel veya pamuklu üstleri üzerinde harika görünecek. Uzun örgü ceket altında kot pantolon giyilebilir ya da bir gömlek elbise ile elbise nostaljik ruh vurgulamak için çiçek baskı.

Örgü hırka giyilebilir bir başka sadece iki bir idealdir Soğuk hava için seçenek. Bu kombine edildiğini en önemli şey renk gri ve mavi gibi. Örgü, gibi dokunmak çok yumuşak olduğu için ve bakışta, renklerin hangi genellikle çok sessiz: Gri ve mavi kahverengi tüm tonları.  Bu yüzden kıyafet de uymalıdır Aynı ölçek.

Çiftleşme büyüklüğüne bak eğer için yelek veya ceket önemli üreme, örneğin, kuyruk, onlar kot daha iyi bakmak ve bir olacak basit minimalist başında yer alıyor. Örme kazak ve yün veya ince ceket Jersey böyle bir kafes içinde bir eşarp gibi, parlak şeyler ile kombine edilebilir saçak elbise gerekli dengeyi yaratacak ve görünmez sıkıcı.

Kaybolmak kolay örme konfeksiyon büyük bir seçim olarak, ancak online mağaza ziyaret İstediğiniz sadece seçenek bulabilirsiniz.  Katalog içerir Örme konfeksiyon mont, kısa ceketler, bolerolar, ceket, kazak ile her türlü kısa kollu.  Ayrıca sitede rengine göre derece kullanıcı dostu aramak, bu nedenle her zaman gardırop gelen diğer şeyler uygun örme giyim seçin. Kaynaklara dayalı www.otto.ru

Related Posts:
  1. pinetok

örme kazak, elbise, triko, örme