örgü hakkında

 

Küçük bayanlar için örme ceket

Yetişkin moda eğilimler çocuklar üzerinde önemli bir etkisi vardır. Ve sadece yönetilen tasarımcıları ve ünlü moda tasarımcıları oluşturmak için örgü genç bayanlar küçük şekilde tüm hızıyla gösteriş yapmak gibi kız ve şık bayanlar için güzel bir ceket.  Ve bu anlaşılabilir: annelerin vasıflı işçilerin bazıları sadece istemiyorum  Ama küçük prensesler, şık şık ve benzersiz baktı.

Bu moda bir şey, aynı kat oluşturmak için örneğin, kesinlikle onların fikir yakalamak için yeterli, moda önerileri uymayan ve garantili örme başarısı olduğu unutulmamalıdır.  Böylece, bir fabrika ürün küçük kız dikili için iyi bir alternatif için eğlenceli pembe ceket. Küçük bayanlar kanca için Örgü katözgün bir model ile birlikte yüksek kaliteli iplik, bölgede bir bebek fashionistas yapacaktır.

Bu akrilik iplik melanj pembe polyester ve ürün çeşitlendirmek için "çim" 200 g sadece 200 g gerektirir. Sekiz düğmeleri ve bir kanca ihtiyacınız olan her şeyi listesinde son unsur olacaktır. Örgü ceket özgü ilgili olarak, daha sonra "ot" (2 serisi) ile akrilik iplik (4 satır) alternatif, onun dokusu, herhangi bir yetişkin kıskanç moda kadın Orijinal tuval edinin.

Çeşitli iplik kullanmanın yanı sıra, çocuk moda tasarımcıları küçük, görünüşte kat resim oluşturmak ve tamamlamak için seviyorum.  Böylece, genç sanatçılardan biri oluşturulması yazılım örgü için uyum ile, bir uçan daire veya yay kardelen olsun, örneğin alan, ancak en sık kullanılan  ki artık oldukça kabul edilebilir.

Ortalama olarak, böyle bir ürün iplik ana renk ve aynı kalınlıkta farklı renkteki ipliklerden 30 gram 250 gram alır ana olarak, seçilen resim (7 ton civarında) bağlı. Fikir harika, değil mi?  Ve o kadar zor değil biliyoruz.

Içerir ve özellikle görünür "dolma" el terzi veya özel ekipman düzgün bir iş, Iyi, üst tasarımcılar unutulmuş ve siyah-beyaz olmayan ürünler,  . Spit, Orang, resimler daha parlak, çocuk kat bakmak için en az avantajlı aynı boyutta çeşitli birbirine döngüler. Aynı basitliği ile birlikte olan, her zaman ve en azından rahat örgü yapıyor, jakarlı desenler hakkında söylenebilir.

450 gram bu şaheseri tamamlamak için kendi renginde iplik yeterlidir ve hangi tamamlayıcısı, yine aynı hayal söyleyin.  Özetleme, biz örgü bebeğinizin gardırop yapacak büyük bir fırsat olduğunu söylemek bir şık, şık ve çok yönlü edebilirsiniz.  Vladimir ben Linnik genç bir anne, 2011  . Tüm hakları saklıdır.  Sitenin kaynağına etkin bir bağlantı malzemeleri tamamen ya da kısmen kullanılması durumunda. Malzemeler www.yamolodayamama.ru

tığ işi, desen, kanca, örgü, örgü, iğne örgü