örgü hakkında

 

Örme kat konuşmacı

Olarak bu modelin dekorasyon dahil üç çok etkileyici kabartma desenler kadar - bir örme ceket konuşmacı. Orijinal yapım detayları göz geniş manşetler yakalamak ki, konuşmacı alt çubuk ve dişeti bağlı büyük bir yaka sözleşme kat örme. Bir örgü modeli seviyesi: yetenekli Örgü için.

Siz örgü ceket konuşmacı gerekir: fitil iplik Schoeller + Stahl "Wonderwool" (% 51 yün,% 49 Akrilik, 85 m/50 g) - beyaz, iğne sayısı 7, 1000 g ve 8 yuvarlak iğneler sayısı 80 cm uzunluğunda 7 kanca № 6. Sakız: İki dönüşümlü olarak yüz-yonlar 2 ters örgü. Garter: Ön ve nanochnye saflarından - yüz menteşe. Ön yüzey: yüz serisi - ön döngü, ters örgü satırları - ters örgü döngüler.

- Ters örgü döngüler, ters örgü satırları - yüz menteşe. Model A: desen A'da Örgü numaraları sol sağ yüz sırada göstermek - ters örgü satırları. Şeması iznanoch TOPLUM sırada yokluğunda resmin geri kalan örme bir döngü, for döngüsü tutmak gibi nanochnom örme iplik ise, yine önceki schego bir takım çıkarıp döngüler.

2 ok, solunum sonra 1. ok önce döngü genişliği, el-mi ile tekrar-ryat = 6 par uyum, uç halkaları ile başlamak için. talimatlarına TION göre.     12. s. sonra 1-OAG 12 serisi ile tekrarlayın. Model B: numaraları doğru yüz serisi belirtmek desen B'de Örgü. Döngüleri seriye ters örgü desen örme.

1 ok önce döngünün genişliği, tekrar-ryat uyum = 10, § 1-m s. başlamak için oklar arasında, son 2 ok, solunum sonra döngüler. talimatlara göre. 24 inci s. sonra tekrar-RIT 1. ve 24. serisinden bir zaman. Boş Tye hücreler sadece açıklık içindir şema, model örgü op-Katya ne zaman. Model C: sayılar sol sağ yüz seri numarası belirtmek desen C örgü - ters örgü sıra.

= 7 oklar, uç halkaları 2 ok sonra n. arasındaki yakınlığı tekrar 1. ok önce döngünün genişliği başlatmak için. Üçüncü s. sonra 2. ve 3. sıralar tekrar.     Örgü yoğunluğu: sakız, iğneler № 7: 16 STS x 18 r. = 10 x 10 cm Desen Bir konuşmacı № 08:13 p § x 22. = 10h10sm. Şık örgü ceket konuşmacı. Geri.

Dizi ters ve bir ters örgü döngüler ile kenar sonra da-işlet ile Arama iğne sayısı 7 ve örme elastik bant üzerinde 78 STS. Sonra 16 cm = 29 s. 1-m s. ile örgü dikiş yüz dönüş parçacıkların 8 numaralı ilk sayısı, gelen düzgün 14 Aralık n = 64 n. sonra 2 s. sakız p 6 yapmak. plan-doğru viskoz ve 4p. ters örgü dikiş.

, Uzo, rom devam edin ve 2 ok ve son 2 s. 13 cm A = 29 s. sonra son 3 STS sol kenarı ise Başından beri bir model daha sonra 6 s., ters örgü ters örgü döngü lyami bir dizi yerine getirmek için çirkin adam Çiğ ve 2 s. son satırı 1 puan çıkarma sırasında yüz düzgünlüğü, = 63 § küçük nanochnuyu döngü birinde kenar ne-ed örme sol kenarı ile, bir desen çalışmaya devam edin. 29 cm ile = 48 s. Bir desen başında iplik 2 s. memnun yüz düzgünlüğü ve 6 s. saten nanochnoy.

1-m s. içinde daha sonra 2-m s. her evde 3 STS hakkında armholes için her iki yakın-ron üzerinde izna gece pürüzsüz yüzeyi, 2 STS 1 kez ve 1 st = 51 vs 1 saat sonra 1-m s. ile örme boyunduruğu ouzo, rom, yanlısı ağır vyvyazat bir çapraz döngü her bölümde A = 52 22 cm = 32 s. on-Chala boyun ortalama 12 puan yakın armholes ve her iki taraftan ayrı ayrı fazla gelir. Yuvarlak-kesme için 2 m s. iç kenarına yakın 5 § 2 cm 1 kez = 4, s. gelen kesi oc-tavshiesya 15 para omuz yakın başlar.

Moda örgü ceket konuşmacı. Sol raf. Iğne sayısı 7 ve örme elastik 38 STS, sırt gibi yeniden dağıtılıyor döngü çevirin.     Che kesilmiş 16 cm = 29 s. İlk serisi, evet 1-m li, sayı 8 iğne gidin ve arka olarak sırası aynı model örgü sakız sonra eşit UBA-vit 4 STS = 34 n ilk 2 STS sonra dik açılı kenar olan bir model, plan bitirmek için, ryat uyum tekrarlayın. Yukarıdaki şemada meson üzerinde örme desen olarak verilmiştir.

Arka ile aynı yükseklikte gerçekleştirmek için Kol Sağ kenar gibi yeniden dağıtılabilir = 28 yol izler: 1. paragraf örgü kenar sonra ve 5. dan sonra 7. paragrafa 1. yönü, 2 ok sonra üç uyum bitirmek gerçekleştirin. 13 cm = 18 s. boyun 7 STS sol tarafına yakın on-Chala armholes gelen, daha sonra her 2 m s. içinde kesme kapalı yuvarlak 1 kez ve bir döngü içinde 2 STS 4 kez. Sağ ön parça: Örgü simetrik sol raf. Şık örgü ceket konuşmacı.

Kollu. Serinin ters ve bir ters örgü döngüler ile kenar sonra da-işlet ile, iğne sayısı 7 ve örme elastik bant 38 STS çevirin.

16 cm sonra = 29 s. 1-m s. ile örgü dikiş yüz dönüş parçacıkların 8 numaralı ilk sayısı, gelen eşit 7 Aralık STS = 31 vb Örgü elbise ceket konuşmacısonra 2 s. 7-m s. her iki tarafında bir eğim eklemek için A desen devam sakız her 6 m s. içinde sakız bir öğe, sonra 9 kez menteşeleri tarihinde eklendi başka 1. = 51 vs 32 cm = 70 s. sonra A. desen de sakız her 2 m, s., 3 STS üzerinde doused için her iki tarafta aşırı sipariş kapatmak için 1 kez, 2 yarı, kalan 7 STS kapatmak için bir sonraki satırda 2 STS 13 kez 1. ve 2 kez. Şık örgü ceket konuşmacı.

Meclisi. Eğer kesme pin ile ilgili detaylar, nemlendirir ve kurumaya bırakın.     Dikişler çalıştırın. Boyun kenarında 1-m li, ürün madde 108 ve elastik örme yaka yüksek iç yüzü dairesel iğne yazmaya 2-iznanoch-döngüler ile başlamak için kenar sonra. Sonra 18 cm çizim üzerinde döngü kapatmak için.

Raf ön kenarları ve yaka bağlantı halkası 1 s. Sanat. b / n ve "rachim sha-d '= 1, s. Sanat. b / n, soldan sağa doğru yürütülür. Dekoratif kabloları acc 8 konuları üzerinde büküm için. uzunluğu, deniz mili, kısa kesilmiş kravat ve fotoğraf gibi, yukarıda sakız dikmek sona erer.

Rahat-ing eğimli bireysel stezh-ing 2 satır oyalamak için 4 Konuda aynı çirkin yüzeyinin orta şerit ayrı dikiş zikzak-farklı çizgi 4 konuları işlemeli elastik ve ön boyunduruk sonra dikişli düz yüzey sayfaları karşısında koydu ; ters yönde. Sg-Kava diker. Kemer tipi kayışlar iğne ve örme sayısı 7 trans-Kemer 1 ön ve 1 iznanoch-ing 10 STS. 200 cm döngü sonra rakam yakın.

Bu erken bahar için orijinal idealdir. Iğneler kat örme şeması. Malzemeler www.sviterki.ru

örgü, elbise şeması, bir lastik bant, kanca, düzeni