örgü hakkında

 

Bir örme ceket yürütülmesi basit

Melanj iplik iğne performans basit örme kat sayısı 7 konuşmacı uygun, o yüzden kravat çok hızlı ve kolay! Güçlük derecesi: Başlangıç. Kat bir açıklama ile iğneler örme. Malzemeler: 1150 (1250) g ​​şarap kırmızısı tweed ipliği (55 m/50 g) iğne sayısı 7, 9 düğmeleri. Garter: kişi. ve izn. s. - Bireylerin. § Patent desen.     1. s. (P izn ..): * 1 kişi, bir yo izn ile bir bölümü kaldırmak için, K1...

2-B s. (Lisans s.): izn olarak yo bir kısmı kaldırma ile * Örgü döngü yo BME güçlü bireyler, bir yo izn ile bir bölümü kaldırmak için... Üçüncü s.: insanlarla yo * Örgü döngü, bir yo izn, K1 ile bir bölümü kaldırmak için... 1 kez daha sonra 1-st s. Ve 2. ve 3. s. içinde tekrar tekrar edin. Kolay performans örme kat elbisekat bir açıklama ile iğne Örme. Yoğunluğu Örme, patent model: 9.5 STS ve p 26. Kat bir açıklama ile iğneler örme = 10x10 cm.

Geri.     51 (55) STS Arama ve krom arasında örme. Patent desen.

Çevirme her iki tarafın yakın 3 STS armholes ve her 2 m s. kenarından bir 56 cm 1 x 2 x 1 ve 2 gibi yüksekliği armholes 22 (24) 13 STS ortalama lozhit-yaka dan cm az ve bölümün her iki bitirmek, ancak 2 m s. yakın kesme kenarına aynı anda 1, her 2 m s. her iki taraf ve 3 STS üzerinde omuz eğim yakın kıyasıya başlaması ile birlikte aynı anda No Kesme bölümünün yüksekliği az 2 x 4 (5) 2 cm tüm döngüler çıkarılması gerekir. Kat bir açıklama ile iğneler örme. Sağ raf.

Arama 31 (33) STS ve BR-krom arasında gösteriyor. Çubuklarla Patent model, 8 örme başlar § jartiyer bağlayıcıdır. Şerit ortasında düzgün düğmeleri için girinti 6 delik önce yapılır (aramak için yeniden arkalarında sıra yakın 2 STS). Olarak arka sol Kol ve omuz konik, yerine getirmektedir.

Bor-yarım-döngü askıları daha dağ kesme ve 2 m s. her evde yakın riayet kenarından 72 cm az Eğer 8 cm kesim yüksekliği az 1 x 3 ve 2 x 1 n, döngüler indirdi mayınlı sahip olmalıdır. Kat bir açıklama ile iğneler örme. Sol ön parça: düğmeleri için deliksiz simetrik Örgü ve. Kat bir açıklama ile iğneler örme. Kollu. 21 STS almak ve krom arasında örme için. Patent desen.

8 m s. her evde her iki tarafta bir eğim kollu eklemek için 0 (3) her biri 10 m s. x 1 puan Her biri 12 m, s. 3 (9) x 1 puan 7 (0) x 1, No her biri 2 m s. her iki taraf ve 3 STS üzerinde doused kolları yakın mozaik kenarından bir 46 cm 1x2, 8 x 1 x 2 ve 2 n. güveç 10 cm yakın sağ shiesya döngü kalan, sen üzerine döktü. Kat bir açıklama ile iğneler örme. Montaj. Omuz dikişleri yapın.

Örme platoch vadeli viskoz için döngü şeritler ve kalan döngüler örgü model patent, dairesel spiral parçacık bekleyen menteşe plakaları üzerinde yaka hareket ve ayrıca n. 41 Bağlantı 20 cm kazandırmak. Düğmeler için bir delik, üzerinde bar gerçekleştirmek için sağ tarafta 2, 8 ve 18 cm sonra sonra döngü yakındır. Doused biraz ağlar priposadiv diker. Yan dikişler ve eklem çanta çalıştırın.

Obmetat düğmeleri için diyafram. Düğme dikmek.     Tüm dikişler biraz otparit vardır. Ve bu size romantik bir itiraz mutlaka.

Kat bir açıklama ile iğne Örme. Nasıl yapılır örgü.malzemeler sviterki.ru

yo, yo, devre elbise örgü