örgü hakkında

 

Hiçbir şey gibi sıcak örme boyadır

Hiçbir şey kat olarak, serin sonbahar günü ya da yağmurlu bir sabah ısıtır. O zerafet ve sofistike bir dokunuş ekleyerek kadınlar tarafından oluşturulan tam bir görüntü, oluşturur.  Güzel bir görünüm ve konfor yaptık örgü önümüzdeki sezon 2011 yılı fiili kat.  İlginç tarzı ve özgünlük örme palto moda tasarımcıları tarafından sunulan sonbahar-kış koleksiyonları seçkin bir üyesi haline sağladı.

Amerikan tasarımcı Tracy Reese ve sonbahar-kış koleksiyonunda yer almaktadır mont, hırka gibi bir şey hatırlatmak Örme.  O ipek ile birlikte koyduğunuzda Reese ile Coat harika görünecek ödeme, batilonami klasik ve dar külotlu çorap. Tasarımcının modelleri örgü ceket sonbahar koleksiyonunda temsil şıklık ve sadelik, rahatlık ve konfor harika bir kombinasyonudur.

Toplama örme kat içeren en ünlü moda tasarımcıları, biri olan C bir örme ceket elbise gibi bir şey ısıtırve Gabbana D. Dolce. Sunan kendi modellerinin geometrik desenler (ren geyiği, kar taneleri) ile bezenmiştir.  Ancak, örme kat en romantik model dalgalı taslak ile tasarımcı Sonia Rykiel yumuşak pembe ceket sunuldu.  Örme kat Ne tür seçilir? Örme kat koleksiyonlarını sergiledi

Tasarımcılar seçim için büyük fırsatlar sunmaktadır.  Beyaz ve gri kat olarak yapılabilir.  Palto bağımsız olarak ilişkili veya bir mağazadan satın  büyük örgü ile kaplayın ya da etnik desen olan, kısa veya kat uzatılabilir.  Ve yine de, stilistler göre, en popüler askeri tarzda kat örme olacaktır.

Örgü Coat size benzersiz avantajlar ve bireysellik vurgulamak sağlayan giyim en gerekli ve uygun makaleleri biridir. Materyal dayanarak ya-modnaya.ru

Related Posts:
  1. yo

elbise, örgü