örgü hakkında

 

Bu ince örme boyadır

Yıldan yıla evde şeyleri Moda popülerlik kazanıyor ve örme tartışmasız lideri. Triko beri, iplik ve örme görgü bağlı olarak farklı bireylerde aynı model farklı şekillerde elde edilebilir, eşsiz, güzel, rahat.

Evet, ve bir çok ilginç ve yararlı etkileri örme sürecinde duygusal iyilik ve duygusal denge ve motor fonksiyon aktivasyonu her yaştan bayanlar sadece sevgi onun hakkı için mükemmel bir bellek sağlar, ama birçok erkek örme yeteneğine gurur duyuyoruz. Son yıllardaki eğilimlerin bir kat örme olmuştur.     Bu güzel ve pratik bir şey birçok koleksiyonda en ünlü moda evleri her zaman mevcuttur.

Kural, ince mont, aslında, uzun hırka, ama sıcak giysi ve kaba çiftleşme de var gibi. Örme kat hemen hemen her giyim ve ayakkabı ile iyi gider, ama stilistler kalın taytlar şey, ışık elbise ve çizme, sıcak kat ve kalın örgü mükemmel kot stiline uygun ince giyilmesi önerilir. Prensip olarak, doğru servis kat bir iş takım elbise için bile uygun örme.

Bir kanca ve kollu böyle bir şey bağlantı için iki yol vardır.     Eğer tığ işi kat daha dekoratif veya yük görsel doğru şekli, tesadüfen, mükemmel iş, sonra örgü ceket sadece çok güzel, ama gelen ısınma ve koruyabilirsiniz sıcak şey için tasarlanmıştır rüzgar. Bu örme kat sezon sadece ön planda.

En güncel ince pastel tonları, ama parlak ve doygun renkler çok modeli var. Onlar 18-20 derece civarında sıcaklık gezinen, soğuk ve sıcak değil değildir ve gerçekten zor bir şey elinize aldığınızda, ilkbahar veya sonbahar dönemi için geçerlidir.     Sıcak örme ceket şey daha çok yönlüdür. Bunlar hemen hemen her zamanki ceket yerine, sadece şekil, doku, renk ve olası süslemeler büyük bir çeşitlilik var.

Sıradan bir kat esas olarak klasik tarzda, daha az romantik, ya da Askeri içeriyorsa, örme seçim muazzam özgürlüğüne sahiptir. Kendi örgü gereklidir gölge seçebilirsiniz özellikle önemli genellikle gardırop geri kalanı oluşan bunun üzerine bir şey olur klasik bir ceket, hakkında söylenemez.

Peki, anladım yetişkinler için kat örme, ama hepsi bu değil: arası böyle bir şey değerli ve genç modacıların ve dolap olurdu. Kız çocukları için örme palto, annesi için daha az acildir. Özellikle ilgi çekici tek bir teknolojiye yapılan paltosunu ve bere ile ayarlar şunlardır: gerçekten harika görünüyor koleksiyonu ve herhangi bir çocuk giyim ile uyumlu bir topluluk oluşturabilirsiniz.

Kız palto, yetişkin aksine, kolayca bağlanabilir ve renkler ve çocuk giyim için dekoratif öğeler bir seçim büyük, bu nedenle heyecan verici ve yaratıcı bir iş.     Tabii ki, şimdi manuel ana nadiren mümkün ince triko en şık ceket, daha çok örgü makinesi için bir iş, ama çocuk veya kalın iplik bir kat kolay ve ilginç örme.

Deneyimli metresi bağlayıcı kat yeterince hızlı, ama yeni başlayanlar önümüzdeki sezon için hazırlamak ve daha basit bir modeli seçmeniz gerekir. Her tür büyük ölçekli işler yapmak için cesaret çünkü Öte yandan örgü ceket neredeyse benzersiz bir şey garanti, ama sonra sonuç buna değer! Hemen kıskançlık genel bir nesne haline çok, pratik, rahat ve benzersiz muhteşem bir şey almak, ve bu yüzden tam olarak öne çıkarın. Bu ince örgü ceket alırmalzemeler fb.ru

, örgü, örgü, tığ işi