örgü hakkında

 

Örgü gömlek ön

Gömlek ön kanca Örgü

Malzemeler: açık gri renkli (Alypaka) 100 gram, gri 50 gram (viskon ile pamuk)  Konuşmacı 4 mm. 3,5 mm çiçek kanca raptiye  19p.h25 s. örgü Yoğunluk = 10x10 cm  Silgi Kurulu artış: artış sadece delik oluşur böylece arka duvarında döngüler, ters örgü provyazyvaya döngü arasında çekerek yüz iki döngüler sonra yapılmalıdır.

Dickey yukarıdan aşağı etrafında uygun.  4 mm iğneler üzerinde kesiti 80 (elastisite dön) bir dizi toplamak için.  Bir örgü daire sonuçlandırmak ve yüz, ters örgü, bazı yüz menteşe bir dizi bir dizi örme için. "O zaman, örgü Rib 2x3 devam ediyor. Her yüz döngüler 1 ters örgü döngü = 96 n üzerinde eklemek sonra iş 12 cm yüksekliğe ulaştığında  2x4 ve kaburga örme daire.

Yüz sonra, örme Rib 2x5 devam 1 ters örgü döngü yeniden çalıştırın kazanç aşağıdaki aralığı.  Daha sonra 4 kez, her 6 satırda iki kez 4. sırada kazanç gerçekleştirin. 22 cm yüksekliğe kadar bağlama  Sonra yüz bir dizi ters örgü bir dizi yüz menteşe bir dizi örme. Ücretsiz yakın - Bu her 12 döngü yo yaptıktan sonra. bu da bir döngü olarak provyazyvat bir dizi kapatıyor.  Kryuchkov cilt kenarı.

3,5 mm Tığ Pamuk-viskon iplik gömlek ön üst ve alt kravat: PRS ilk döngü içinde. * 4 ce. 4 n serin biten * den * yanındaki st * tekrarı döngü, SSN, atlayın. ilk PRS aralığında ve bir bağlantı çubuğu.  Çiçek: Dört ce viskon iplik hlopokovo bağlantı zinciri bir daire bağlantı sütun içine.

PRS halka 1. tur. * 2 ce, PRS halka * de, * dan * 6 kere tekrarlayın. iki ce tam ve ilk soed.stolbikov VY PRS içinde. Ce = 7 kemer  2. tur. Bir ce kurtarma için. PRS. Ilk ed.stolbik PRS ile 3 yaş ile 3 sütun, PRS 7 kemerler her. Devam etmek için işin yanlış tarafında Örme.

Üçüncü tur. Tırmanmak için 1 adet!. Önceki satırın ilk * CCH CCH. 4 ce * Den * 7 kere örme devam edin. soya ilk PRS serisi d.stolbik.  4. turda.  Kurtarma için 1 adet. ve her bir kemer altında kravat: litre 1 ssn1, 5 sütun yo 3.. 1 l ..  Bir SSN. Soed.stolbik ilk PRS serisi.

Geri Alpaka bir konuya.  5. tur.  Ilk PRS üçüncü turda * 1 SSN. 5 litre. * 7raz tekrarlayın. ilk PRS soed.stolbik.  6. tur.

Ce sonra her bir kemer, asansör için: 1 PRS.  Bir ce Üç sütun 7 yo. 1 litre. Bir SSN. Ilk PRS aralığında 'End soed.stolbik th.  7. tur. Ilk PRS 5. turda * 1 SSN. 5 litre. * 7raz tekrarlayın. ilk PRS soed.stolbik.  Yuvarlak 8.. ce sonra her bir kemer, asansör için: 1 PRS.

1 ce Üç yaş ile 7 sütun. 1 l .. Bir SSN. Ilk PRS aralığında 'End soed.stolbik th.  Iplik kesip dikmek.  Gömlek-ön bağlı çiçek pin diker.

Şapka, bere, eldiven şapka ve eşarp Drops_98 Malzemeler korzinochka.3dn.ru

kanca, bir çiçek, şapka, kravat, lastik bant, yo alır