örgü hakkında

 

Tığ gömlekön

Bir boyutu.  Tığ gömlek ön ihtiyacınız var: iplik Eskimo ve 100g, Viyana '50 kanca 10 mm.  Dairesel iğne 7 mm: ihtiyacınız şapkalar Örgü.  Yoğunluk örme gömlek ön: 10 dikiş St st iğne 9 mm x 14 sıra = 10x10 cm  Yoğunluk örme şapkalar: 12 yakın x 10 döngüler 9 mm konuşmacı desen "berry" = 10 = 10 cm, 12 dairesel iğne üzerinde döngü x 16 satır 7 mm desen "kaburga" = 10x10 cm

triko Dickey.  Döngü sonra yo ile ilgili ödeneği: ödenekleri nasıl yapılır. Delik olduğunu, arka duvar yo yanlış tarafında Kravat. Ön döngünün dönüşümlü olarak sol ve sağ bir sonraki artış alın.  Yukarıdan aşağı (yuvarlak değil) ve konuşmacı Kravat.  Iğne 9 mm (iplik Eskimo) üzerinde 43 STS çevirin. (Soldan sağa) aşağıdaki gibi ilk satırı Örgü: * K1, ters örgü 2 *, bir yüz ile gelen tekrar *-* ve bitirmek.

Uzunluğu 12 cm ulaştığında, 2 ters örgü hepsi birden eklemek (3 ters örgü olacak) (ön taraf). 57 döngü. Iki dizi sonra, 4 = 71 ters örgü döngü artırmak.  Her 4 satırı 3 defa = 113 STS de ters örgü döngü kazancı tekrarlayın.  Uzunluk olduğunda yakın döngü, ücretsiz 22 cm

geri diker.  Bir kanca bağlamak.  Aşağıdaki gibi kanca 10 mm konuları Viyana (iki satır) kenarında Kravat: Birinci döngü * 2 hava döngü, atlama yaklaşık 1 cm, sonraki st * in yo 1 sütun, tekrar içeri yo 1 sütun *-* ve dairenin başından beri bir yo yo ilk sütun ile iki zincirinin döngüler ve bir polustolbikom tamamlayın. Üzerine aynı saplama, ancak yo her sütunu (iki yerine) arasında bir hava döngü ile.  Şapka ÖRGÜ.

Pattern "hilusu" (yuvarlak örgü şişleri üzerine) Örgü.  * 1. tur serisi yüz menteşe.  2. tur serisi ters örgü döngüler *.  Için * den Tekrar *.  Örgü desen "Berry".  Bir daire içinde bu modeli örgü zaman, rakam içinde olacaktır.

1 yuvarlak sıra: ters örgü döngüler.  İki daire numarası: aynı * 3 döngüler: 1 ön, 1 Yanlış, K1, sonra * dan tekrar birlikte 3 * ters örgü *.  Üç yuvarlak sıra: ters örgü döngüler.  4 daire sayısı: birlikte * 3 ters örgü, biri üç döngüler: K1, 1 Yanlış 1 ön, * den tekrar *.  Dairesel iğne 7mm iplik Eskimo ve dairesel desen örgü 8 sıra 60 STS ile "iz."

St st bir dizi bağlantı ve düzgün 36 döngüler (96 döngüler toplam) eklenir.  Serisinin başlangıcı (= orta arka) işaretlemek için, 9 mm konuşmacı gidin.  Desen örgü Devam "berry". Sadece etiket arkasında yeni bir satır başlatın desen rahatsız değil yani.  12 cm bağladığınızda, 2 satır hilusu bağlamak ve döngüler 40 (36 döngü) ilk satırı çıkarın.

Desen "berry" Devam et, bağlama değil 16 cm  36 döngü (20 döngüler kalan) ilk sırada 2 sıra kaburga, alt bağlantı.  Desen "berry" Devam, 20 cm bağlamak değil  Şimdi her şey menteşeleri birlikte iki (10 dikiş kalan) örgü.  Iplik koparıp döngünün geri kalan çekin. Diker.  Kaldır cap, Bu ön model oldu.  Şema.

Dergisinde yayınlanan malzemelerini kullanın «Damla". Malzemeler klubochek.net

örgü, tığ, şapka, kanca